Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tizenévesek, titeket foglalkoz...

Tizenévesek, titeket foglalkoztat a 2014-es választás?

Figyelt kérdés

Érdekel, hogy ki fog nyerni, figyelemmel követitek az eseményeket?

Melyik pártot tartjátok szimpatikusnak?


2014. ápr. 6. 14:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kamasz honfitársaim, ez a jövő:

A Munkáspárt biztos munkát, biztos jövedelmet és biztos jövőt akarnak. Nem papíron akarunk többet keresni, hanem a valóságban is. Nagyobb fizetést, adómentes minimálbért, stabil árakat!

2014. ápr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
64%
Engem érdekel, beszélünk róla. Igazából egyik nagyobb párt sem szimpi, de leginkább a jobbik megy el.
2014. ápr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
69%

Igen, valamilyen szinten foglalkoztat a választás, de szerintem elég egyértelmű, hogy ki lesz a győztes (Fidesz). Engem inkább az érdekel, hogy milyen arányok lesznek (meglesz-e a 2/3-mad stb.).

Amúgy nekem egyik párt sem volt igazán szimpatikus. Az idei kampány inkább arról szólt, hogy egymásra mutogattak a pártok és egymás különböző hülyeségeiről "árulkodtak" úgy, mint az ovisok . A plakátoktól kifejezetten rosszul vagyok, mindegyik iszonyat gáz, a többi megnyilvánulásuktól szintén a tébolyult röhögés környékez. A Fidesz és a Jobbik ki van zárva nálam, mivel az előbbi konkrétan tönkre vágta az oktatást, valamint a szüleim munkahelyének sem kedvezett a változtatásaival, az utóbbi pedig szerintem még jobban tönkre tenne mindent az országban. Az Együtt pm meg csak pár öregedő emberke, akik már egyszer tönkre tették az országot külön-külön. Szóval talán én is az Lmp-re voksolnék, de lehet, hogy el se látogatnék a szavazóurnához, tényleg borzalmasnak tartom, amit itt leműveletek az utóbbi hónapokban.

16L

Te hogy állsz ehhez a kérdéshez, kérdező?

2014. ápr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat! :)

Engem bagyon foglalkoztat a politika, főleg ma, egész nap a fórumokat lesem, ki kire szavaz, mi a várható eredmény... Nemsokára elkísérem anyukámat is szavazni. Én még sajnos nem voksolhatok, de a Jobbik mellett ikszelnék, ők a legszimpatikusabbak a számomra.

2014. ápr. 6. 17:26
 15/22 anonim ***** válasza:
54%
Jobbikra szavaztam. :)
2014. ápr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
38%
Igen, érdekel. Fidesz.
2014. ápr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem túl nagy mértékben érdekel, de foglalkozok vele. Mindegyik dögöljön meg, nagyjából ez a véleményem, senkire se tudnék szavazni, hánynom kell az egész bandától.


Elmentem egy érvénytelen szavazatot leadni. (gy.k. faszt rajzoltam a választólapra, illetve MKKP-ra 'tettem' a voksom - az még szimpatikus is lenne.)


Mindegy, így, hogy a Fidesz nyert legalább lesz melója apunak. (Állami megbízás, bár nem a legjobb, de nincs más...)

2014. ápr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Én a Jobbikra szavaznék, illetve szavaztam volna. Ők tűnnek még a legrosszabb választásnak. Számomra a Fidesz eddig csak rosszat mutatott, rájuk semmi pénzért nem szavaztam volna.
2014. ápr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Engem is érdekel. Én a Jobbikra szavaznék.


16/L

2014. ápr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Engem nagyon!12 éves vagyok.Jó lehet röhögni de ez komoly!Hála a Mamám és a Papám nagyon sokat néz ATV-t meg híradót meg efféle dolgokat, ezért nagyon értek a politikához.A szüleimet nem nagyon érdekli, de engem nagyon.Többet tudok róla mint a szüleim.És hát nem nagyon örülök, hogy a Fidesz nyert.Elvileg örülnöm kellene, mert nagy családosok vagyunk, de jobban örültem volna ha a baloldal győzz.Sokan (még ha nem is szeretik a Fideszt) de rá szavaztak, mert a nagy családos kedvezmény.És féltek hogy ha a baloldal nyer ez elveszik, de nem hinném mert nekik pont ez a céljuk hogy jobbá tennék ezt az országot.És akkor nekik nem az lenne az első, hogy pont ez a kedvezményt eltörölnék.Meg (szerintem) Orbánból már az is kitelik, hogy fogja és eltörli a választást, mert megteheti.És most, hogy megint a Fidesz nyert felnőtt koromra fizethetem a sok adót.De ez csak az én véleményem és a kérdésre a válasz IGEN!
2014. ápr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!