Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ha egy iskolanapon...

Kamaszok, ha egy iskolanapon orvoshoz kell délelőtt mennetek, csak néhány óráról hiányoztok, vagy egész nap?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha reggel 8-ra van időpontotok a nem tudom melyik orvoshoz, akkor csak mondjuk az első 1-2 óráról hiányoztok, és utána a többire bementek, vagy "ellógjátok" akkor már az egész napot?

Persze nem megfázás meg influenza, ilyen betegségekkor, hanem mondjuk egy fogorvos vagy valami vizsgálat, amikor az ember jól van annak ellenére, hogy az orvoshoz megy.


2014. ápr. 13. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha aznap van olyan óra miről nem szeretnék lemaradni, akkor bemennék, amúgy viszont szerintem kihasználnám az alkalmat, hogy lóghatok.
2014. ápr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát,én nem mennék be.
2014. ápr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

Pff,dehogy mennek be.

En fogszabalyzos vagyok,havonta jarok ellenorzesre. Azt az egy napot igen is ellogom! Vagyis nem annyira szamit logasnak,mivel a fogorvosom az egesz napot leigazolja,tehat efelol nem aggodom. Teljes nyugodtsaggal logom el azt a havi egy napot. Nem erdekel,hogy reggel 8-ra megyek a dokihoz,vagy delutan fel 2-re. Nem erdekel. Van igazolasom,ezaltal nekem a tanarok ne obegassanak.

2014. ápr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert én ilyen esetben az egész napot ellógom, de az osztálytársaim közül sokan csak 1-2 óráról szoktak hiányozni ilyenkor.
2014. ápr. 13. 15:21
 5/13 anonim ***** válasza:
Mivel az igazolás egész napra szól, nem fogom csak 2-3 órára elpocsékolni... :D még a vérvétel után se szoktam bemenni suliba.
2014. ápr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Változó, ha fontos óráim vannak akkor bemegyek, ha csak töltelékek, akkor nem.
2014. ápr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Változó.


Van amikor olyan orvoshoz kell mennem a kórházba /rendszeresen/ aki reggel behív és akkor napközbe valamikor sorra kerülsz akkor nem megyek be. De pl:. ha olyan van, hogy megyek vérvételre vagy bármilyen orvoshoz ami nem egésznap benn ülős akkor beszoktam menni suliba.

2014. ápr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mikor hogy. Én is fogszabis vagyok és 1-3 havonta kell járnom fogászatra. Ha olyan napra esik, hogy valamelyik órára be akarok menni (biosz, vagy töri, hogy ne keljen hat oldalt pótolni..) akkor bemegyek, ha nem, hát nem. :D Nem vagyok hülye. :D


17L

2014. ápr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Attol fugg..Ha 12:00ra megyek pl.:sportorvoshoz akkor első harom oran ott vagyok aztan go haza,es onnan.Viszont ha pl.9:00ra megyek valahova be nem megyek.:D
2014. ápr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Változó. Ha szeretem azt a napot, fontos órám van, dogát írunk, akkor, ha tudok, inkább bemegyek. Ha pl. tudom, hogy laza nap lesz, vagy épp nincs hangulatom a naphoz, mert tudom, hogy az olyan szenvedős, "mikor lesz már vége?" nap,akkor inkább nem megyek be.


De eleve ritkán járok orvoshoz, mert nem szükséges szerencsére. Idén eddig 2 vagy 3 napot hiányoztam, abból is az egyik családi okok miatt volt. Akkor mondjuk reggel bemehettem volna éppenséggel, de laza nap volt, 3 óra helyettesítéssel, tölteléktárgyakkal, én pedig fáradt, és kimerült voltam, így otthon maradtam. Nem lett volna kedvem, akkor is 5-kor kelni, utazgatni suliba, aztán eljönni, hazautazni, és menni tovább a családi okok miatt..

2014. ápr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!