Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti elengednétek a 16...

Szülők! Ti elengednétek a 16 és fél éves lányotokat péntek este a barátjával és a fiú néhány haverjával egy kultúráltabb kocsmába? Ha igen, milyen feltételekkel?

Figyelt kérdés
2014. jan. 22. 17:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
igen, azzal a feltétellel hogy 10-re itthon van akár érte is mennék ha ugy oldható meg hogy haza jöjjön.
2014. jan. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Jól mondja az első.
2014. jan. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Igen 11ig.
2014. jan. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
igen én is, ha ismerem a barátját... én előzővel ellentétbe éjfélig is elengedném (persze attól függ mikor akarnak indulni, mert ha már délután 6-kor akkor elég a 10 óra, de ismerve a mai fiatalokat, 9-10-kor ha találkoznak... )tehát éjfélig kapna kimenőt, és igen akár ha kell érte is mennék...
2014. jan. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
10-re? Elég elit gimibe járok, benne van a legjobb 100-ban, és itt a 15-16 éves lányok kb 2-ig vannak elengedve, de nem válnak a fiúk játékaivá.
2014. jan. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
kedves 5-ös... mi köze az elit gimininek ahhoz, hogy a szülők meddig engedik el a gyereküket?:) és a kérdező kocsmáról kérdezett... ott elég ha éjfélig van... sulibálba természetesen elengedném tovább is és érte mennék akár hajnali 3-kor is, vagy ha egy koncertre szeretne elmenni, az ellen se lenne kifogásom... de kocsmában egy 16 éves lánynak éjfélnél tovább nem kell tartózkodnia...
2014. jan. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

Bocs, hogy ide kommentelek de ezen megyek pontosan át én is, félre értések elkerülése végett 16/F vagyok, hogy szépen írjam le magamat körülbelül a szülők rémálma, rossz vagyok, dohányzok, iszok és a többi és a többi, ilyenkor a szülők azt hiszik (ahogy a barátnőm anyja is) hogy a lányukat beleviszi a rosszba, csak a gondok lennének belőle, ezért szinte sohasem engedik el velem, NO DE én azt tanácsolnám, hogy menyjen a lányához, és kérdezze meg, hogy tényleg szereti-e, esetleg ha olyan a kapcsolatuk akkor kérdezze meg, hogy hogyan viselkedik/viselkednek vele, idős már el tudja egyedül is dönteni, hogy mit akar és mit nem, a "mai fiatalság" sem olyan mint ahogy a tv-ben adják elő, remélem segítettem. :)

ui.: Én elengedném.

2014. jan. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

16 évesen be se engedig kocsmába jobb esetben. Elengendém kimenőre de miért pont kocsmába kell menni? Amugy inni is akar?

5 ös ez jó benne van a legjobb 100ba. Esetleg ha a legjobb 5 be lenne benne lenne értelme amit irtál de semmi köze a kérdéshez.

2014. jan. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

# 8


Üdv a top 15-ből, Fazekasba járó haverokkal mi annyit fogyasztunk, mint egy Opel Ascolna... És pirkadatkor járunk haza ha buli van. Erről ennyit.


De a környéken mindenki levágja a bulikban, az én sulimba járó diákokról, hogy ide járnak. Mert ők a legnagyobb állatok... Én megmondom: Szarabb gimikben, szakközepekben lévő diákok értelmesebbek mint az elit helyre járók. Ezek vakulásig isznak sokan, a fele megjárta a detoxot, szégyen szerintem... Komolyan, be kellett adnom a haverjaimnak, hogy van alkoholallergiám, hogy ne kelljen leigyam magam olyan részegre, hogy azt se tudjam hol vagyok OK NÉLKÜL, mert amúgy tök jó volt a kedv, és a hangulat azzal a pár sörrel is, meg kólával...


Na szóval ez nem mérvadó, erre szerettem volna rávilágítani.


Válaszolok is: Éjfélig szerintem korrekt ajánlat, de azért ősök jönnének érte. Ja és persze alkoholfogyasztást illetően, ne összehányva vigye be a szülő a detoxba... Lehet spicces, mert hát a mai fiatalság azzal indít, najó a többi generáció is, hogy pia nélkül nem tudja jólérezni magát, kell pár év mire rájön, hogy nem muszáj annyit inni. (Persze lehet nagy bulit csapni, de nem minden hétvége erről szól, ahogy eredetileg a kocsma se arra van, hogy berúgj, csak szimplán egy hely, ahova beülsz és el lehet lenni...)

2014. jan. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha legalább még egy lány megy, és ha előtte beszélhetek a barátjával,akkor helyszíntől, környéktől,a többi srác megbízhatóságától, érte menéstől függően: 10-11-ig.
2014. jan. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!