Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy barátkozzak meg ezzel? A...

Hogy barátkozzak meg ezzel? A pénz megváltoztatott mindenkit magam körül

Figyelt kérdés

Az életem megváltozott az utóbbi időben és mondhatni gazdag lettem (tudom, nem én vagyok az, hanem a családom,stb, de én is ugyanúgy elköltöm azt a pénzt).

Azóta a legtöbb ember megváltozott velem szemben, még a legjobb barátnőm is.

Úgy érzem, mintha irigy lenne néha.

A "menő lányok", akik eddig levegőnek néztek, hirtelen a legjobb barátnőjüknek gondolnak.

Mindenki ismer hirtelen, folyton kérdezgetik, hogy ki a barátom, hogy találkoztunk, mióta vagyunk együtt (3 hónapja lett barátom). Olyanok kérdezik ezt meg, akikkel előtte egy szót nem beszéltem.


Az egész életem megváltozott és azt sem tudom, hogy mikor.

A legjobb barátnőim már alig beszélnek velem, néhány tanár elkezdett bunkón viselkedni.


Úgy érzem, sosem fogok megbarátkozni ezzel az új helyzettel. Olyan, mintha nem is az én életem lenne.


Mennyi idő, még hozzászokok ehhez?

Hogy jöjjek rá, hogy ki akar csak a pénz miatt jóban lenni velem?


2014. ápr. 13. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
na mesélj, mi történt, megnyertétek a lottot vagy hogy szakadt rátok hirtelen a gazdagság és egyáltalán miért tudja ezt mindenki körülötted?
2014. ápr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"mondhatni gazdag lettem"

Ezt a környezeted miből vette észre? Biztos, hogy Te nem változtál meg (a viselkedésed, stb.)?

2014. ápr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Megismertem apát és az ő szüleit...

Azért tudják ezt a legtöbben, mert a suli tele van pletykásokkal, látszik a külsőmön is.

Én szerintem ugyanolyan maradtam.

2014. ápr. 13. 17:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem a többieket, téged változtatott meg a pénz. Élvezed a helyzeted? Akkor semmi gond. Vissza akarsz térni a régi kerékvágásba? Akkor koptasd le az érdekbarátokat, és próbálj hétköznapi maradni.
2014. ápr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kicsit nehezem tudom elképzelni, hogy nem lettél másabb, most már, hogy "gazdag" vagy.

Eleve a külsőd is megváltozott, az meg sokat dob az emberen és a viselkedésén is, akár beismered akár nem. Egyébként bocsánat nem akarok bele menni ebbe, de ez a "Megismertem apát és az ő szüleit... " nagyon fura, hogy így fejezzem ki magam. Eddig nem ismereted őket? Most már jóba vagy velük? Érdekes.

Mit csinálj? Ne hord fenn az orrod, és ahogy a negyedik válaszoló is írta küld el melegebb éghajlatra az érdek barátokat, és próbáld megmutatni attól, hogy pénzed lett, ugyan olyan normális tudtál maradni az igazi barátaidnak.

2014. ápr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!