Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Iskolát váltottam de nagyon...

Iskolát váltottam de nagyon úgy érzem hogy rossz döntést volt, mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy szakközépbe jártam másfél évig,de utána át mentem egy gimnáziumba és nagyon úgy érzem hogy semmi keresni valóm nincs ott.Mert nem is a beilleszkedéssel volt gond az ment simán hanem a tanulmányi eredményekkel amott egész jó voltam meg volt a 4-5 közötti átlag amióta a gimnáziumba járok épp hogy meg van a kettes és ez engem nagyon zavar.Tudom hogy ami ott 4-5 volt nem ér annyit de nekem még is rossz és azóta sokszor van rossz kedvem levertnek érzem magam de szüleimnek meg nem merem elmondani hogy így gondolok.Mit tennétek az én helyembe, bocsi hogy hosszú lett.

2014. ápr. 21. 23:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mennyit tanulsz naponta ?
2014. ápr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Van hogy hajnali 4-ig is este nyolctól.
2014. ápr. 21. 23:16
 3/12 anonim ***** válasza:
akkor túl erős neked ez az iskola. érdemes lenne viszamenni a régibe
2014. ápr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen csak épp ez a probléma hogy nem tudom hogy mondjam el a szüleimnek, és azért romlottak így le a jegyeim mert maga a suli még menne is egy 3-al csak úgye a sok osztályzó pl 2 évnyi német nyelv anyagot kellene 2 hónap alatt megtanulni
2014. ápr. 21. 23:33
 5/12 A kérdező kommentje:
'ugye
2014. ápr. 21. 23:37
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mond, el hogy nem tudsz 2 évnyi németet behozni, ezt bárki be tudja látni.
2014. ápr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is mondtam a szüleimnek és meg is értették de a suliban nem csak annyit mondtak ha nem megyek akkor vissza raknak szerinted(tek) használjam ki ezt a lehetőséget?Csak mert ez így elég hülyén néz ki.
2014. ápr. 21. 23:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért váltottál? Ha nem olyan ok miatt, ami miatt nem tudnál visszamenni a régi helyre, akkor menj vissza. Ha nem megy nem érdemes erőltetni.
2014. ápr. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért mert abba a suliba voltak elég érdekes dolgok pl hétfőnkénti első 3 órába nem csináltunk semmit meg sajnos egy másik haverom belém beszélte a dolgot azért köszönöm mindenki válaszát :)
2014. ápr. 22. 11:52
 10/12 anonim ***** válasza:

Jaj, ismerős.

Én is eljátszottam ezt 9-dikben. De én veled ellentéteben egy sokkal rosszabb iskolába kerültem, tele volt cigókkal és azok esetenként olyanokat műveltek, hogy a nap végén fogtam a fejem és otthon tele sírtam a párnám. Engem is egy barátnőm etetett be, hogy milyen jó ez az iskola, itt lehet tanulni( az előző iskolám kicsit tré volt e tekintetben az első évben), meg majd együtt leszünk, nagyon szuper lesz.

Hát nem lett az! Két hónapot voltam ott, utána visszakuncsorogtam magam az előzőbe. Életem egyik legjobb döntése volt, a mai napig nem bánom!

2014. ápr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!