Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A kamasz lányoknak mennyire...

A kamasz lányoknak mennyire tetszenek a más rasszba tartozó srácok?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem mert tudom fiú ként,hogy nekünk bejönnek mondjuk a japán csajok,latin lányok,de ,hogy vannak ezzel a lányok?Nekem pl nem tetszenek a néger nők,nem vagyok rasszista csak nem találom őket szépnek,meg az arabokat se,de ott azért vannak kivételek.Persze a félig fehér,félig néger nők sem csúnyák,így ők is már elmennek.Na de mi a véleményetek?
2014. ápr. 28. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Hááát... A rasztahajú négerek helyesek. Sok holland pasi is.
2014. ápr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez így elég tág. :)


Az ázsiaiak és a négerek nem kifejezetten a zsánereim...

Latin pasik bejönnek, a nők mellett ők is elég jók szerintem. :D --> egyébként ők tudtommal "fehérek", tehát nem másik rassz. Szóval összesítve elmondhatjuk, hogy nem bukom a más rasszba tartozó pasikra.

2014. ápr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem azért, de nem csak két rassz van...:) Latinok is mások, ázsián belül is többet különböztetünk meg stb, és nem csak bőrszín alapján.
2014. ápr. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Emberfüggő, nem szeretem "a lányoknak" kezdetű kérdéseket, honnan tudjam, mi tetszi ka többi csajnak? :D

Nekem például az ázsiai meg az északabbra élő (fehér bőr, szőke haj) srácok bejönnek, a latinok és az arabok nem kifejezetten, a négerek meg is-is.

2014. ápr. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem se az ázsiaiak, sem a négerek, sem a latinok, sem a cigányok, sem az arabok nem jönnek be, de még a lebarnult europidok se. Valamiért engem a nagyon világos, fehér bőr vonz.

Persze barátaim vannak közülük (legjobb barátnőm is például vietnámi), de párnak nem választanám őket, mert szexuálisan nem vonzanak.

18L

2014. ápr. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, mindenkinek más tetszik. :) Egyik barátnőmnek kifejezetten a fekete pasik jönnek be. :)
2014. ápr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden fiúban más tetszik meg, bejönnek a négerek és az ázsiaiak egyaránt :)
2014. ápr. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

emberfüggő

barátnőm odavan a négerekért meg az arabokért

nekem annyira nem jönnek be :D

2014. ápr. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!