Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14/F Vagyok, és nagyon tetszen...

14/F Vagyok, és nagyon tetszenek a tetoválások. Hány éves kortól lehet csináltatni? , és kaphatok ettől bőr rákot vagy valamit. Nem az egész testemen szeretném csak a bal vállamon valamit?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a szülő megengedi, akkor csinálhatnak neked is, bár lehet, hogy jobb lenne megvárni, amíg már nem nyúlik annyit a bőröd. Bőrrákot nem hinném, hogy kapsz tőle.
2011. nov. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
THX. A Válaszokat majd olyan 16.17éves koromba szeretnék thx a gyors választ
2011. nov. 12. 23:43
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem várj még 2-3 évet. nem csak azért, mert most még nagyon nyúlni fog a bőröd, hanem hogy kiderüljön, tényleg akarod-e, vagy csak fellángolás.
2011. nov. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

15 éves kortól biztosan lehet, a 14-et nem tudom... De jól gondold meg, mit tetováltatsz magadra.

Én most vagyok 16, én is szeretnék tetkót, de ha mondjuk tavaly csináltattam volna, akkor már nem lelkesednék érte annyira, mert sokat változott az ízlésem pár dologban:D

Szóval ha már van elképzelésed, akkor várj vele, aztán ha továbbra is szeretnéd, akkor meg lehet.

2011. nov. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális szalonban 18 év alatt nem csinálnak. 14 évesen ne is gondolj Rá, mert ebben a 4 évben annyit fog változni a személyiséged, hogy magadra sem ismersz majd.
2011. nov. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az hogy tetszenek a tetoválások egy dolog:) szerintem először nézegesd őket másokon, aztán mire végleg tudatosult benned, hogy pontosan mit is és hova, majd ezt úgy meg is valósítod (papíron) hogy már maximálisan meg vagy vele elégedve és egy apró hibát nem tudsz mondani, akkor mehet.. Persze ezt mint évek elteltével gondolom. 14évesen CSAK szülői beleegyezéssel és jelenléttel tudod megvalósítani (normálisabb helyeken) Bőrrákot meg kaphatsz, ha nem megfelelő a higiénia, és a sterilizálás.
2012. febr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!