Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vannak itt hozzám hasonló...

Vannak itt hozzám hasonló gondolkozású kamaszok?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, szeretek olvasni, de csak szépirodalmat, vagy filozófiai könyveket.Ha filmet nézek, akkor az egy mély mondanivalóval rendelkező film.Szóval vannak itt hasonló kamaszok?

15/F


2014. máj. 2. 23:45
 1/10 recskolau válasza:
100%

Ezzel en is igy vagyok. Viszont en a filmek teren a vigjatekokat (vicceseket, nen azokat a 18-asakat...) is.

14 eves lany (szulettem juli 11.)

2014. máj. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

jelen

16/l

2014. máj. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem ilyen vagyok,de biztos van még rajtad kívül nem egy,nem kettő ilyen személy akinek ez az érdeklődési köre. 17l
2014. máj. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én is szeretek olvasni, de inkább a modern dolgok érdekelnek, filmekben vegyes a felhozatal. Biztos vannak hozzád hasonlóak,ber kevesebben. nem vagyunk egyformák.
2014. máj. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ez egyáltalán nem szokatlan érdeklődési kör, rengeteg hasonló kortársad van
2014. máj. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Jelen!

Bár filmekből én is szeretem a vígjátékokat.

Beszélgetés?

Írj nyugodtan üzenetet!

15/F

2014. máj. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálam is-is :). Úgy gondolom, hogy kell találkozni "könnyedebb" műfajjal is, hiszen az is valamiylen tapasztalat.

18L

2014. máj. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nekem is nyugodtan irhatsz bár én egy kicsit idősebb vagyok mint te de engem is ezek is érdekelnek


18/F

2014. máj. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Értem mire gondolsz és osztozom is benne. Bár szívesen olvasok/nézek könnyedebb dolgokat is, egy aranyos vígjátékot vagy egy fanfictiont. Ami engem frusztrál, hogy manapság mindent el lehet adni művészet címszó alatt, és rámondani, hogy "te csak nem érted".

16/L

2014. máj. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Óhhh imádom ezt: "Oh Istenem van még olyan ember a földön aki olyan értelmes, okos és különleges lenne mint én??? Ugyanis én olvasok és képes vagyok megérteni olyan filmet is amiben nem csak káromkodnak és lövöldöznek...."


őőőő...ja képzeld vannak hozzád hasonló kamaszok (jómagam:heti 2-3 könyv simán belefér és igen ha filmet nézek törekszem a minőségre hogy több legyek a film után) de tudod ezek nem olyan húúú de különleges tulajdonságok "csak az ember olvas" addig jó amíg van pár ilyen kamasz aki TALÁN felnőve is értelmes lesz. Egyetértek, hogy a fiatalság nagy többsége kétségbe ejtő de ezrével találsz olyan embereket akik olvasnak és normális filmeket néznek.....bár ebből is aki valóban jót és sokat olvas (vagy jó filmeket néz) az tényleg kevés de amit te leírtál az igen könnyen teljesíthető.


Tehát válaszom az eddigi (ÖN)monológomtól eltekintve:Ja vannak ám


17/L

2014. máj. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!