Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti elmennétek egy...

Kamaszok, ti elmennétek egy számotokra rossz osztállyal osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés

Ha kiközösítenének, és csak ha fontos akkor szólnának hozzátok.

Viszont az osztálykirándulás meg tök jó helyen lenne.


2014. máj. 9. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy barátom sincs, akkor nem. Illetve akkor nem, ha tényleg reménytelen a helyzet, és már megpróbáltál nyitni feléjük, de továbbra is köcsögök veled.
2014. máj. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Olyan emberekkel nem szervezek közös programot, akikkel nem érzem jól magam. A hely nem pótolja a társaságot. Jó társasággal meg a legrosszabb helyen is jól érzi magát az ember.
2014. máj. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyan ez a helyzet. Én nem megyek osztálykiràndulásra. A miènk nagyon rossz lesz.
2014. máj. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én elmentem egy ilyen osztálykirándulásra és soha többet! Nagyon megbántam ::(
2014. máj. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj én is voltam már így.Úgy voltam vele ha nem bántanak akkor elmegyek velük.Én akkor a múmiákat néztem meg.Nagy élmény volt. :)A tanárokkal se voltam valami jóba,de 1-2 tanár azért mindig beszélgetett velem.

Szóval ha nem bántanak és legalább van 1 tanárra számíthatsz és jó a hely akkor menj bátran! 19/L

2014. máj. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Én nem hiszem, hogy elmennék, mert valószínűleg kínosan érezném magam mindig egyedül. De azért talán elgondolkodhatnál azon is, miért alakult így a helyzet. Egy osztály 30-35 különböző emberből áll, az lehetetlen , hogy pont téged nem szeret egyik sem. Nem tudom hány évet kell még eltöltened velük, de nyitni kéne.
2014. máj. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Én biztos elmennék, lehet, hogy pont ezen a kiránduláson változik meg az osztálytársaid véleménye rólad, mert jobban megismernek az út és a közös élmények során
2014. máj. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne meséljetek neki tündérmeséket,mert sajnos nem igazak!:(

Én is sokszor voltam ilyen helyzetben,de valahogyan mindig úgy döntöttem,hogy elmegyek,kivéve a 9.-es osztálykirándulásomat..bár azt nem is bántam,mert Tatára mentek valami tóhoz,én meg utálom Tatát(hegyes,dombos vidék),és a tavat kerülgették..és mire hétfőn suliba visszajöttek,megfáztak.Amúgy meg szerintem menj el,mert életed egyik poénját hagyod ki!Pár év múlva csak nevetsz rajta,higyj nekem!

Most érettségizek,de már röhögök az elmúlt 12 év borzalmain..pedig engem fizikailag is bántalmaztak(2 fiú ütögetett általánosba 2 éven keresztül).


18/L

2014. máj. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én elmentem tavaly... Előtte éjszaka nagyon sokat sírtam azt hittem sosem jövök haza. Két napos volt, megbántam hogy elmentem, ott is megaláztak, sátrakban aludtunk, mindegyikből kitúrtak, senki nem akart velem aludni. Amikor kaptunk feladatokat amit közösen kellett csinálni, pl. nemezni, amit én csináltam azt később felszedték és újracsinálták mert hogy szar lett... Nem szar volt, az volt a bajuk hogy én csináltam. Na mindegy. Nekem nem érte meg, gyötrelem volt az a kicsivel több mint 24 óra.
2014. máj. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira rossz a helyzet, akkor nem.

Mikor nekünk volt, nem mentem el. Hiába mondják, hogy majd kirándulásokkor összekovácsolódik a társaság, szerintem nincs így, csak akkor ha még senki sem ismeri egymást. Ha már összeszokott osztály megy, akkor az általában olyan mint az iskolában, akik jóban vannak, azok ezután is úgy lesznek, aki meg ki van közösítve, azt nem fogják bevenni.

Én inkább otthon maradtam egyedül, tudtam hogy nem fogom magam jól érezni. Szép helyekre máskor is eljuthatok más emberekkel.

2014. máj. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!