Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Hogy bírjam ki az...

Mit tegyek? Hogy bírjam ki az 5 hetet?

Figyelt kérdés

Szeptembertől új iskolába fogok járni, mert a jelenlegi sulit nem szeretem. Nincsenek barátaim, a tanárok bunkók. Még 5 hét van a suliból, nem sok, de nekem soknak tűnik. Hogyan bírjam ki az 5 hetet? Olyan rossz

U.i: Februárba kerültem ebbe a suliba. Már sok iskolába jártam, mindenhol befogadtak, csak itt nem.


2014. máj. 11. 17:00
 1/4 Gyémántlány ***** válasza:
100%

Ezt a pár hetet már tényleg fél lábbal is kibírod. Fel a fejjel!

Mindjárt itt a nyár, koncentrálj arra. Szervezd a programjaidat, tervezgesd, mit fogsz csinálni, ez majd eltereli a figyelmedet a sulis gondokról. Biztos vannak barátaid máshonnan, legyél velük sokat hétvégente, vagy délutánonként. Aztán ott a családod is. Rengeteg ember van körülötted, akik támogatnak, ha rájuk fókuszálsz, bármennyi időről is legyen szó, nem fog olyan hosszúnak és vészesnek tűnni! :)

2014. máj. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj az iskolán kívül barátokat szerezni, járj csapatsportra (pl. foci, kézi, röpi, stb.), esetleg az interneten is ismerkedhetsz emberekkel.

Az iskolában meg az órákra figyelj, szünetekben meg hallgass zenét.

:)

2014. máj. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A legjobb barátnőm 160 km-re, nagyszüleim 200 km-re, a szüleim elváltak. Nekem csak anya van.

Anyával már gondolkoztunk, lehet fogok járni valami külön órára.

2014. máj. 11. 17:37
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
én különórának valamilyen táncot ajánlanék,nekem ez nagyon bejött.az én barátaim is messze élnek tőlem,a suliból meg csak 1-2 van.aztán beiratkoztam abba az egyesületbe,ahová most is járok,és egy csapásra lettek új barátaim,fiúk-lányok vegyesen:) (társastáncolok)
2014. máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!