Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy bírjam ki ezt a 3-4...

Hogy bírjam ki ezt a 3-4 hetet? 9+5 h km.

Figyelt kérdés
Az egész rokonság a babával "csesztet", hogy mikor lesz már, mások tudni vélik, hogy van, folyton megjegyzéseket tesznek, célozgató ajándékokat vesznek. Idegbajt kapok már :S Nem mondjuk el, csak a 12 hetes uh után (ami a 13. héten lesz :S)
2010. dec. 26. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarjátok elmondani, akkor egyszerűen próbáld meg elengedni a füled mellett a megjegyzéseket, mást nem tehetsz. Mindig csodálkoztam, hogy mennyi tapintatlan ember él a földön, nekem soha nem jutna eszembe bárkit is faggatni, hogy mikor akar gyereket stb. Kitartás, ne törődj velük!!!
2010. dec. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ÉN ezt úgy oldottam meg, hogy ha valaki rákérdezett, simán letagadtam. Nem érdekel ki mit gondol magában, az én döntésem, hogy mikor közlöm a gyermekem érkezését. Most 20 hetes vagyok, és csak páran tudják a környezetünkben, és nem is tervezem közölni több emberrel. Majd ha lekerül a télikabát úgyis észreveszik.

Mi azért titkoltuk, mert már volt vetélésem, és nagyon rossz érzés volt amikor kérdezgették, miért nem nől a hasam, mi van babával. Akkor megfogadtam, hogy a következő terhességemet nem fogjuk elkiabálni.

2010. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eddig csak kultúrált formában tagadtuk, de nem hagyják abba. Kénytelenek leszünk durvábban is rájuk szólni. Tényleg abszurd, hogy valaki ennyire ne vegye észre magát. Gratuláltak is, meg minden, miután rákérdeztek és mondtuk, h nincs baba.
2010. dec. 26. 23:02
 4/5 hopeanswerisgood válasza:

Az én módszerem:


Ha idegesítneke. először szólj kedvesen. Folytatják? Szólj határozottan. Még mindig folytatják? Szólj még határozottabban, és tedd hozzá, hogy utoljáűra szólsz. Nem hagyták abba? Balhézz, ordítsd le a fejüket. Attól észhez térnek.


A vége brutális, de garantáltan hatékony.

2011. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:-) Igen, ez mindieg beválik.
2011. jan. 8. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!