Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy bírjam ki még ezt az egy...

Hogy bírjam ki még ezt az egy hetet?

Figyelt kérdés

Jelenleg suli végett albérleteben lakom,novembertől fogok utazni.De addig kb egy hetem van még,amikor itt kéne aludnom,rossz lakótársak tönkreteszik az egész napom.MÁr ninc is kedvem az albérletbe járni,inkább eszem a városban,könyvtárban tanulok

szobatársam egy hisztérika,igai kis nyavalygós plázacica,akinek semmi se tetszik,egész éjjel nyitott ablaknál kell aludnom,mivel ha becsukom,ő tuti kinyitja,és szól neki éjjel a rádió,már szóvátettem neki,de semmi

hogy bírjam ki még itt 7 napig?


2012. okt. 16. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
megmondod neki, hogyha nem kapcsolja ki, akkor kidobod az ablakon/Kérlek szépen vásárolj egy fejlhallgatót, és azon hallgasd a rádiódat.
2012. okt. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
off, de nem érem, hogy kompromisszumképtelen emberek miért mennek albérletbe... a barátnődre gondolok. nem igaz, hogy fájna neki bedugni egy fülest vagy elfogadni, hogy mondjuk éjfél után nem lehet nyitva az ablak. nekem is vannak lakótársaim, engem is idegesít sok dolog, de közel nem annyi, mint amennyi akkor lenne, ha nem beszéljük meg ezeket.
2012. okt. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az a helyzet,hogy vele nem lehet beszélni,pasiját tiltás ellenére felhozza,hisztizik,igazi plázacica
2012. okt. 16. 20:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Viszont a rádióját tényleg kidobhatod. Pár napra megoldás. HA csak éppen aludni jársz haza, a hangoskodásra alkalmas eszközöket eltünteted, egy hétre csökkenhet a stressz (a tiéd).
2012. okt. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!