Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, milyen zenét hallgat...

Kamaszok, milyen zenét hallgattok?

Figyelt kérdés

Írd meg a zenestílust, és egy zeneszámot/előadót.

Lehetőleg kort is írjatok.

Én rockot hallgatok, azon belül is inkább nemzeti rockot, kedvencem a Kárpátia, a másik(nem nemzeti rock) a Beatrice.

14/F


2014. máj. 12. 15:14
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
75%

Rock, metál, azt nem tudom, Ylvisék zenéje minek számít. :D

Linkin Park- kb. minden, de a legeslegnagyonkedvencebb a Guilty all the same, Forgotten, In my remains, In the end.


Hollywood Undead- Megyek és elásom magamat, de nem tudom a zenéik címét, mert egybe albumként töltöttem le és úgy hallgatom. Illetve a kedvenceimet tudom, Undead és Everywhere I go.


Ylvis- What does the fox say?, Janym, Massachusetts


AC/DC- Highway to hell


Mostanában ismerkedem a Bullet for my Valentine-nal. :)


14/L

2014. máj. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

Én mostanság főleg magyar altert hallgatok, de becsúszik azért egy-egy rock, vagy punk-rock szám.

Elefánt, Quimby, 30Y, Pink Floyd, Ramones, Kárpátia, Kafkaz, Tankcsapda, Arctic Monkeys, Anna and the Barbies, Alvin és a mókusok, Fish!, HS7, Junkies, Ismerős arcok, Road, Beatles, Oasis, Kávészünet, Punnany Massif, Kaukázus

15/L

2014. máj. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

Green Day

Sum 41

The basaballs

The offspring

Punnany Massif

2014. máj. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
74%

Na az én zenei ízlésem szerintem senkivel sem egyezik teljesen :)

Kedvenc stílusaim: Dubstep, industrial metal, electronic body music, dark electro, party hardcore, modern melodic metal, hardcore, progressive metal


Előadók: Skrillex, Wynardtage, Winterstahl, X-Fusion, Deathstars, C-Lekktor, After The Burial, Attila, Incubite, TesseracT, The Black Dahlia Murder, Promethee és Téveszme

Zene: m.youtube.com/watch?v=OmvzfAWtYZY&ctp=CAIQpDAYACITCLbpzsOEp74CFRJVwgodsm0AhlIcd3luYXJkdGFnZSBvbmUgbGFzdCBtYWdhemluZQ%3D%3D&gl=HU&client=mv-opera-mini&hl=hu&guid= mostani kedvencem <3

2014. máj. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
[link] [link] üpsz, így már talán ad be linket. Bocsi, operából nem akar normális linket adni xd
2014. máj. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

Kispál és a Borz, Kiscsillag, 30Y,Tankcsapda, Alvin és a mókusok, Hétköznapi Csalódások, Üllői úti Fuck, Punnany Massif, Pixies, MGMT, Nirvana, Pink Floyd, Tame Impala, Lana Del Rey, Empire of the Sun, Philipp Dittberner, Paul Kalkbrenner, Blur, Cage the Elephant, Children of Bodom, Metallica, Iron Maiden, Sonic Youth, Soundgarden, Alice in Chains, Woodkid, Péterfy Bori, Junkies, Milky Chance, Placebo, The Hole, Queen, The Eagles, Joy Division, Oasis, The Verve, Beatles, Rolling Stones, AC/DC, és még sok más... :)


15/f

2014. máj. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Green Day, Nickelback, The All American Rejects, My Chemical Romance, Hurts, Imagine Dragons, Sum41, Foster the people, Fun, Snow Patrol, Thirty seconds to mars, The Script, The Fray, The Cab, Nirvana


Ezek a kedvenc együtteseim, tőlük szinte mindent bármikor, de sok sok számot szeretek még, de szinte az összeset férfi énekli.

2014. máj. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
73%

Én kicsit idősebb vagyok, de mivel lényegesen nem változott a zenei ízlésem, ezért leírom :)

Apukám is és bátyám is metal kedvelő volt mindig, így nagyjából ezen nőttem fel. 12 évesen mindig elcsórtam bátyám kazettáit, Metallica, Iron Maiden, Judas Priest, Black Sabbath, Iced Earth (tehát a régebbiek) volt a kezdőlökés. Magyarok közül Tankcsapda (régi) Pokolgép(régi), Omen, Nevergreen, Kowalsky, Ákos, Edda, Dalriada, Agregator voltak a kedvenceim. De volt black metal korszakom is, volt amikor a goth/industrial zenék is bejöttek. Az utóbbi pár évben viszont szinte csak folk/viking metalt, vagy középkori stílusú zenéket hallgatok. Emellett a heavy maradt meg, amit a mai napig szívesen hallgatok :)


23/N

2014. máj. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/user/MrSuicideSheep


Erről a csatornáról bármit. Olyan szinten megnyugtat, boldoggá tesz... behunyom a szemem, és elképzelek dolgokat...


http://www.youtube.com/watch?v=zAuDeWZguDY Most épp ezt hallgattam. 14/F...

2014. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

Vegyes, mindenfélét meghallgatok, de a legnagyobb kedvenceim rock-indie rock műfajt játszanak. A Muse a kedvenc együttesem, imádom a zenéjüket.

Amellett még 30 Seconds to Mars, Imagine Dragons, Fall Out Boy, Bastille, Hurts, Lana Del Rey, The Pretty Reckless, Pendulum, Foster the people, John Newman, Punnany Massif, Hősök, The Rolling Stones, néha napján Green Day, Paramore, Florence and the Machine, Calvin Harris, Ellie Goulding, Coldplay, Brains, Avicii, Empire of the Sun, Swedish House Mafia volt tagjai.

18L

2014. máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!