Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért kötnek belém mindig?

Miért kötnek belém mindig?

Figyelt kérdés

Leginkább az osztálytársaim szoktak szekálni, ha elsétálok előttük rögtön rámnéznek, majd egymásra és röhögni kezdenek.

Sokszor órán is szép csendben ülök, és szólnak, hogy nézzek oda, akkor is vagy röhögnek, vagy valami idegesítőt kérdeznek.

Ha esetleg meg kell szólalnom órán, akkor is cikizni kezdenek, vagy utánozni a hangomat, mozdulataimat stb. emiatt már fóbiás vagyok, inkább hagyom hogy beírják az egyest és meghúzom magam, alapból lámpalázas vagyok.

Nagyon padló alatt van az önértékelésem, önbizalmam.


2014. máj. 13. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy csak hülyülnek.Csak túlreagálod szerintem,mert mi is szoktuk egymással,de mi poénra vesszük egymás cseszegetését,és nem sértődünk meg.

Vagy lehet hogy okot adsz rá.Ne értsd félre,arra gondolok h beleraknak valamit a hajadba,va

2014. máj. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Velem is ezt csinálták. Csak akkor hagyták abba, amikor el kezdtem szó szerint levegőnek nézni őket. Abban nincs semmi szórakoztató a fajtájuknak. Tanulni, felelni meg muszáj. Nehogymár az ilyenek végett cseszd el a jövődet.
2014. máj. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Telóról vagyok,véletlenül elküldte..

Szóval lehet hogy valamit a hajadba raktak vagy ilyesmi..Persze az is lehet hogy tévedek,ha túlságosan szekálnak szólj valakinek..Vagy csak simán nem foglalkozol velük,de nehogy még Te kapj 1est miattuk..Kitartás,és ne légy sértődékeny!:)

2014. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem is piszkáltak, én is levegőnek kezdtem nézni őket.

A szünetekben egyedül voltam, olvastam általában vagy játszottam a telómon, néha volt akivel tudtam beszélgetni.


Ne hagyd, hogy idióták miatt elromoljon a jövőd rossz jegyek miatt.

Ha így reagálsz rá, akkor pont azt éred el, amit akarnak, hogy rosszul érezd magad.


Én is tudom, hogy nem egyszerű túllépni rajtuk, én arra gondoltam, hogy milyen rossz lehet nekik úgy élni, hogy semmi érdekes nincs az életükben mások piszkálásán kívül. Hogy ez a szórakozásuk...

Tényleg próbálj meg nem velük foglalkozni.

2014. máj. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!