Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintem végleg elvesztettem...

Szerintem végleg elvesztettem a maradék motivációmat is. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Most 8.-os vagyok. Külföldön szeretnék egyetemre járni, de nincs elképzelésem, mégis mi legyek. Nincs olyan érdeklődési kör, mint másoknak. Pl.: biológia,orvostudomány,stb. Szóval engem semmi ilyen nem vonz annyira. Egyedül a világpolitika és társadalomtudományok érdekelnek, de ebből biztos nem fogok tudni megélni... Nincs túl sok barátom, ez is rátesz egy lapáttal. Szörnyen unalmasak lettek a hétköznapok, és akárnilyen motiváció nélkül nagyon nehéz... Mit tegyek?


14/F


2014. máj. 14. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Valamit mégis választani kell. Talán, ha van elképzelésed, hogy melyik országban szeretnél tanulni és élni, akkor nézz utána, hogy ott mik azok a szakmák, amikből ki lehet jönni (most nem jogra vagy orvostudományra gondolok, mert akik ezt fejezték, azért mindehol megélnek, meg neked nem tuti h tetszenek), hanem valamire, ami egy picit is érdekel és eleget keresnél ahhoz, hogy ne kelljen nélkülöznöd.

Én csak ennyit tudtam segíteni, mivel nem ismerlek.

2014. máj. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mivel németül sokkal jobban tudok mint angolul, ezért Ausztiába, Németországba mennék. Tudok hollandul is, ezért Hollandiába is. Vagy vmelyik Skandináv országba, esetleg Kanada
2014. máj. 14. 11:13
 3/8 anonim ***** válasza:

ugyan így vagyok,viszont engem még csak ennyi dolog sem érdekel.semmilyen "értelmesebb" témát nem tudnék mondani,ami leköt.egyetlen célom van az életben,kinyomozni Kurt Cobain halálának pontos okát:D

úgyhogy nem vagy egyedül,ne aggódj.majd csak velünk is lesz valami.én úgy vagyok vele,hogy mindenből igyekszem jól teljesíteni,hátha egyszer csak jön egy szikra,és rájövök,hogy mit is akarok kezdeni magammal... 7.-es vagyok,úgyhogy azért ideje lenne eldönteni,mert mégsem mindegy,hogy jövőre hová jelentkezem.

14/l

2014. máj. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Keress valamit, amit ha nem is szeretsz különösebben, leköt. A lényeg, hogy ne utáld.

Én is Hollandiába szeretnék menni, és végülis ez alapján választottam szakmát. Rákerestem a holland átlag fizetésre, és kiválaszottam egy szakmát a középmezőnyből.


Utolsó: Abban eléggé biztos vagyok, hogy a halál oka fejlövés volt. :)

Az a kérdés, hogy öngyilkosság volt -e, és ha igen, mi volt a valódi oka, ha pedig nem, kinek a keze van a dologban.

Úgy érzem sose fogjuk kideríteni ezeket a mögöttes dolgokat. Talán Courtney mond valamit az üggyel kapcsolatban a halálos ágyán. :P


15/f

2014. máj. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Waarom probeer je niet als rechter of zo te werken? :) Ik denk dat je gewoon een paar dingen uit moet probeeren, of over sommige werken te lezen. Maar er is ook en test, van dat watvoor werk past bij je. Naar watvoor school ga jij?


Bocsi ha tele van helyesírási hibákkal, elég régóta nem lakunk már Hollandiában :) Ben jij ook nl?

2014. máj. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Még csak 14 vagy, menj gimnáziumba :)

Ott még nagyon sok minden fog történni veled, kialakul majd az érdeklődési köröd. Meg ahogy előttem mondták annyi a lényeg, hogy kicsit lekössön amit csinálsz és ne utáld, ha külföldre tervezel sulit.

2014. máj. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerezz barátokat,bulizz..Ráérsz még ezekkel foglalkozni.:)

A barátság sokat lendítene ezen,vagy barátnő?!:D

2014. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

Kérdőív a motivációról.

2014. máj. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!