Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van akinek csak szoptatás...

Van akinek csak szoptatás után ment le a maradék plussz kg?

Figyelt kérdés
171 cm vagyok 60 kgval kezdtem a babavárást 82 kgval szültem. 8 hónapja szoptatok és most 66kg vagyok (kórházból 75-el jöttem haza). Az étkezésre odafigyeltem, de azért nem vontam meg magamtól semmit a szoptatás miatt, tehát nem diétáztam. Valamiért viszont megállt 3 hónapja, majdnem 4 és semerre nem megy max +/- fél kiló. Ez a hormonok miatt van? Csak mert az étkezésemen semmit nem változtattam mégis megállt.

2013. júl. 11. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
ez inkább alkati kérdés sztem.
2013. júl. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tesómnak szopatás után 1 év alatt ment le, kemény diétával.
2013. júl. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rajtam összesen kb 3 kg maradt szülés után, 1 év szoptatás alatt ment le, nagyon lassan, szinte ragaszkodott hozzá a szervezetem, pedig nem ettem sokat. Miután abbahagytam a szoptatást, leszaladt még 2 kg, kevesebb lettem mint terhesség előtt, úgyhogy szerintem a hormonok. Nagyon alacsony vagyok, nálam ez a pár kg is soknak számít!
2013. júl. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem is viszonylag gyorsan ment le a 9+ kg.ból 6 kb, a többi sok hónapig maradt, de diéta nélkül ez is lassan lement. (én is alacsony vagyok, tehát szemmel látható +3 kg) Mozogtam ugyan, de heti 1 max 2 pilates nem tudom mennyire segített, mert az étkezésemre egyáltalán nem figyeltem a tej miatt.


Nálam igaz volt, hogy egy év kellett, hogy visszaalakuljak (csípő, pocak, ami brutál nagy volt kismamiként :)

2014. jan. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!