Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 éves lány vagyok. Szeretnék...

16 éves lány vagyok. Szeretnék a nyáron valamilyen diákmunkát vállalni, de fogalmam sincs, hogy működik ez, mivel kellene kezdenem. Segitenétek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 18. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezel egy diákszövetségnél. Az én iskolámban vannak plakátok is, amelyek segítenek tájékozodni, vagy az osztályfőnök is segíthet, de ha más nincs, rákeresel neten.
2014. máj. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Diákszövetségnél jelentkezz, több is van. De ha nincsenek kapcsolataid szerintem kb. felesleges, mert kb. 5-ször annyi jelentkező van, mint amennyi hely, és az emberek nagy része már több hete/hónapja beadta a jelentkezését. Szinte minden diák így szeretne pénzhez jutni nyáron.
2014. máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az előzőek írták: nézd meg, milyen diákszövetkezetek vannak a városodban (a Melódiák pl. rengeteg helyen ott van), menj be hozzájuk.

Szerződést kell kötnöd velük, lesz egy egy-két ezres beiratkozási díj, amit ki kell fizetned vagy az első béredből levonják.

Utána (a legtöbb helyen) elmondják, milyen lehetőségek vannak, te választhatsz. Van, hogy te mondhatod meg előre, mikor szeretnél menni dolgozni, de van, hogy megszabott munkaidőd lesz.

Sok sikert!

2014. máj. 19. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!