Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Stewardess szeretnek lenni,...

Stewardess szeretnek lenni, hogyan? Milziasztok 17 eves lany vagyok. Kozepiskolaba jarok Kozlekedesi szakra. Stewardess szeretnek lenni. Segitenetek par dologba? Tobbi lennt

Figyelt kérdés

Kozepiskolaba jarok kozlekedesi szakra, es nagyon erdekel minden a repulokrol. stewardess szeretnek lenni. Kerdesem: milyen kepzes az elfogadott tehat, milyen erettsegi kell? Kell-e egyetem/fosulis vegzettseg?

Es egy problemam lenne... Az egyik fulem (jobb) genetikailag picit maskepp nez ki, mint a normalis ful, ezalatt azt ertem, hogy nem hallok vele nagyon. Ez ugye nem akadaly, hogy stewardess legyek? Jo erokepessegem van, tehat erosnek gondolom magam. Nem vagyok kover, egy atlagos testu lany vagyok. Koszonom elore a valaszokat :)


2014. márc. 30. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Magyarországon nem is veszmek fel Stewardesst úgy tudom, lévén nincsen repterünk. Sztem baj ha nem hallasz rendesen a füledre. Kéne hallani ha felszáll a géppl
2014. márc. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs repterünk, első? Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér? Például. A hallássérülésed szerintem kizáró ok.
2014. márc. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Gyorstalpalós, fizetős saját képzéseik vannak a légitársaságoknak.

[link]


Légitársaság, az ami nincs most itthon, hacsak WizzAirt nem vesszük valahogy bele.


2-3 nyelv társalgási szintű ismerete, jó megjelenés kell mindenképp, hallás nem tudom kizáró ok-e?


A légitársaságok honlapján a carrier menüpont alatt tájékozódj.

[link]


Itthon meg talán az Euwork szokott hirdetni állást és képzést.


Lakhelyed szinte biztosra nem itthon lesz, így azzal is számolni kell, meg a repkedésekkel járó egyéb körülményekkel, de összességében anyagilag megérheti.

2014. márc. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Jómagam is légiutaskísérő vagyok. Ahhoz, hogy stewardess legyél neked semmilyen tanfolyamot nem kell elvégezned itt Magyarországon. Ha felveszenek egy légitársasághoz, akkor a társaság saját képzésén kell majd részt venned. A végzettséghez csak érettségit kér, de egyáltalán nem árt, ha van felsőfokú végzettséged is. Viszont ebben a szakmában a nyelvtudás bárminél többet ér. Az angol folyékony nyelvtudás a minimum, de nem árt ha mellette még tudsz egy világnyelvet (pl. német). Sajnos a hallássérültséged miatt nincs túl sok esélyed, valószínűleg az orvosi alkalmasságin nem fognak átengedni.
2014. márc. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ilyet ír nincs repterünk :DDD Ha irsz akkor valami okosat :D Szóval a Ryanairhoz vagy a Wizzairhoz probállj ˝felvételizni˝ hat a fül az egy másik dolog... Ha nagyon feltűnő akkor lehet h azt mondják szia de nem biztos probáld meg!
2014. ápr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, majd még érdeklődök :)
2014. ápr. 8. 14:13
 7/9 A kérdező kommentje:
Aki írta, hogy Stewardessként dolgozik, nemtudnád megérdeklődni, hogy valóban nem lehek-e, mert választás elött állok, és nagyon érdekel ez a szakma... :/
2014. ápr. 8. 14:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos az baj :( Más szakmát kell választanod.
2014. ápr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ahhh... :(((

Köszönöm a válaszokat... :(

2014. ápr. 11. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!