Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális kamaszkorban a...

Normális kamaszkorban a folytonos éhség, de mellette hányinger is?

Figyelt kérdés
16 leszek nyáron és azt vettem észre hogy nagyon rég nem volt olyan érzésem evés után hogy huhh de jó tele vagyok. Azért hagyom abba az evést mert hányingerem lesz de még közel se vagyok tele. És szinte mindennap rám tör a hányinger csak úgy szimplán. Migrénes vagyok szóval eddig is olykor hányingerem volt, de mostanában fejfájás nélkül. Tudom van a kamaszkori éhség, de a kamaszkori hányingerről még nem hallottam...

2014. máj. 23. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs esetleg lelki búbánatod, vagy stresszel-e valami? Ha igen, attól is lehet hányingered.
2014. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon stresszelek egy folytában... a suli miatt, család miatt.. Egy gyógymasszőr is azt mondta hogy két akkora csomó van a csuklyás izmom helyén hogy biztos stresszes az életem.
2014. máj. 24. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!