Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak ezzel a folytono...

Mit csináljak ezzel a folytonos émelygéssel, hányingerrel?

Figyelt kérdés
2 napja jött elő,előző terhességnél 16. hétig hánytam is,de most csak az inger van,ez teljen új,nincs hányás ergó nincs megkönnyebbülés,ha eszek az a baj ha nem az..

2013. márc. 7. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem amik segítette: gyömbér frissen reszelve. Rágcsálgattam. Aztán ugyan ebből készítettem teát. Csak simán leforráztam fél liter vízzel 1-2 teáskanálnyi frissen reszelt gyömbért és azt iszogattam nap közben.

Jó volt még a citrom és a háztartási keksz.

2013. márc. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy volt, hogy az elsővel hánytam is rengeteget a 17. hétig, a többivel pedig már csak 1-2 alkalommal hánytam, viszont ugyanúgy émelyegtem folyamatosan. Tudom, mit érzel (hatszor éltem át), de sok jóval nem tudlak bíztatni, csak azzal, hogy el fog múlni! Nekem sajnos semmi nem vált be ellene... Kitartás!
2013. márc. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!