Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti mit reagálnátok,...

Szülők! Ti mit reagálnátok, ha megtudnátok, hogy a 17 éves lányotok nem szűz?

Figyelt kérdés

Meglepődnétek rajta? Zavarna titeket?

44/N


2014. máj. 23. 16:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

igen, tőle tudtam meg, vagyis rákérdeztem nála, picit megdöbbentett a választ, nem szidtam le, igazából csak nem néztem ki belőle..

2014. máj. 24. 14:08
 12/14 anonim ***** válasza:
80%
Ha tőle tudtad meg, az más helyzet, akkor őszinte volt hozzád és ez nagyon fontos! És az is jó, hogy nem szidtad le szerintem. Beszélgess vele sokat és megnyílik majd Neked, elfogadja a tanácsaidat, véleményedet és ez más terén is nagyon fontos. Nekem sajnos sosem volt igazi, őszinte kapcsolatom az anyukámmal, amit nagyon sajnálok. Mindentől, állandóan tiltott, persze én akkor is sok minden megcsináltam, csak nem tudott róla. Nem voltam egy rossz gyerek/kamasz, de amikor még 18 évesen sem akart elengedni szinte sehova, többször aludtam a barátnőmnél... Megérte?! Szerintem neki nem. És nekem is hiányzott az őszinte beszélgetés, anyai jó tanács, de mivel mindig kioktatást és tiltást kaptam, nem is próbálkoztam egy idő után. Ma már nekem vannak gyerekeim, 30 fölött vagyok, és akkor is így látom, igyekszem tanulni a saját esetemből és én másképp csinálom a kis porontyaimnál. És csak remélem, hogy az én gyermekeim jó pár év múlva nem ezt fogják érezni velem kapcsolatban, mint amit én az anyukámmal kapcsolatban... 9-10. voltam
2014. máj. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Anna126 válasza:
Ha kész volt rá és a fiút szereti megbízható, akkor rendben van! Szerencsére a lányod már nem olyan fiatal ehhez, úgyhogy nem kell aggódnod!! :)
2014. jún. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Es ha pl egy 17 éves lány nem meri elmondani anyukájának hogy már nem szűz mert fél?

Ilyen esetben mi lehet a megoldás?

2021. nov. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!