Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti várjátok már a nyári szünetet?

Ti várjátok már a nyári szünetet?

Figyelt kérdés

Csodálkozom hogy (ha jól láttam) még nem volt ilyen kérdés. Én várom, végre nem kell minden nap idegeskedni, egész nap azt csinálok amit akarok, megyünk nyaralni ahova a legjobb haverom is velünk jön. És egy másik haverommal lehet hogy megyünk a balatoni házukba. Szóval jó lesz :)

16/f



2014. máj. 25. 19:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
akkor szuper nyarad lesz, én is imádom a nyarat, bár én dolgozni is fogok. De alapjában imádom a jó időt, szeretek napozni, a medencében lenni, strandra járni, hétvégente szabadtéri bulik, este összejönni haverokkal, iszogatni, stb. Bár a suli is hiányozni fog, mert sokat szoktunk hülyülni, de neten tartani fogjuk a kapcsolatot.
2014. máj. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a nyarat. Ki ne imádná? De ez az imádat nálam néháyn hét elteltével átcsap unalomba. A 11 órás kelések, a kínzó kánikula és a,semmittevés számomra nem sokáig tart. Nem szetem a tanulást, de azt, hogy van rendszer az életemben felbecsülhetetlen. És ez a nyári időszakról nem mondható el. Megpróbálok majd (az akkor már volt) osztalytársaimmal programot szervezni strandolni, görkorizni meg ilyenek. 14/L
2014. máj. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%

IMADOM.

Ki ne imadna? Te nem szeretsz felkelni delben,feloltozni,elmenni a barataiddal Mcreggelizni,elmenni veluk egy napra wellnessezni,ahol napoztatod magad,csuzdazol,iszogatjatok a koktelt,szaunaztok,dzsakuzzi......MENNYORSZAG Aztan hulla faradtan hazamesz,majd szinten alszol delig,eszel valamit,majd egy lajtosabb nap kovetkezik. Egesznap napozol,majd este elmesz bulizni,vagy amikor ejfel korul,egyedul,fulhallgato be,vilag ki,kiulsz egy poloba tetore,es szivod a cigit a sotetben.....FELULMULHATALAN

Az uj baratokrol,es a szerelemrol ne is beszeljunk. A nyari szerelmek a legjobbak!

Jajj de varom a nyarat.......

2014. máj. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

Várom, mert: Nem kell tanulni, minden éjjel fentmaradhatok sokáig bűntudat nélkül, nincs korán kelés, éjjel kint bandázhatok és hát a nyaralások :)

Nem várom, mert: Hiányozni fognak a sulis hülyéskedések, a böszme osztálytársaim, meg pár tanár.

2014. máj. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem igazán várom, ugyan olyan lesz, mint a mostani hétköznapok, csak suli nélkül. Alszok majd 11-ig, felkelek, eszek, aztán gépezek vagy tévézek éjfélig, ez lesz 2 és fél hónapon át.
2014. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kérdés ez?Naná,hogy várjuk:DDD

Nekem sok tervem volt nyáron a legjobb barátnőmmel,de egy hónapja nagyon megbántott,elárult...No mindegy azzóta lett egy másik legjobb barátnőm:)

Úgyhogy vele leszek sokat,levisznek Balcsira.Sok helyre utazgatunk családdal is,segítek anyunak dolgozni,mert nagyon hajtja magát,és féltem:(

És végre nem kell mindenen parázni,nem kell 5kor kelni,nézhetem a csillagokat este,nem fagyok meg,és nem kell aludni...:)


13/l

2014. máj. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
82%

Én nem várom.:D


Meleg van(vagy forróság),lehet kimenni kora reggel a kertbe gyomlálni.


Napozni,úszni,medencézni,wellnesezni nem szoktam,de strandozni, bulizni se.

Balatoni ház meg nincs.


Igaz,nem lesz suli,nem lesz dolgozat.

2014. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nagyon várom, legfőképpen amiatt, hogy nincs jelen a stressz az iskola miatt. Bár a levegőben lóg majd a 11. osztály, a felsőfoú nyelvvizsga és a fakultációk gondolata, de aligha fogok velük foglalkozni, főleg nyár elején.

Én fesztiválozni fogok a legjobb barátnőimmel, találkozni a messzebb élő barátokkal, és a közeliekkel több időt tölteni, remélhetőleg :) Valamint több időm és energiám lesz futni, bár azt a hétköznapokba is sikerül beszorítanom. Még van pár tisztázatlan program, de biztos vagyok benne, hogy jó nyár lesz :)

16/L

2014. máj. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Neeeeeem, honnan...


Úristen, ne hülyéskedj már, persze, hogy várom! Van olyan, aki nem? (na jó, elolvasva 1-2 választ, ezek szerint van)

2014. máj. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Én márt sírni tudnek,annyira kell a pihenés:(

Majd elutazni külföldre és vásárolgatni,mindennap strandra menni,akkor fekszem amikor akarok,mert nem kell amiatt aggodnom h korán keljek.A kemény meleg hozzá tartozik a nyárhoz.Esténként csillagokat bámulni,barátokkal lazulni,tehàt élni az életünekt kevesebb stresszel mint év közben:D

2014. máj. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!