Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi lenne a megfelelő ajándék...

Mi lenne a megfelelő ajándék olyan kislánynak akinek meg van mindene?

Figyelt kérdés
Meghívtak szülinapra és nem tudom,hogy mit tudnék neki ajándékozni?Mi leheten a jó? Meg van mindene.
2014. máj. 28. 12:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem oda írni, hogy 14 éves.
2014. máj. 28. 12:30
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor valamilyen utalványt veszek (könyv, drogéria stb.). Így vesz egy jó könyvet magának vagy egy cd-t a könyvesboltban, vagy drogériában illatszert stb. Ma már szinte mindenütt árulnak ajándékutalványt.
2014. máj. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Körömlakk, parfüm, bizsu, táska-a húgomnak legalábbis ezekből sosem elég.

Ha valami értelmesebbet akarsz akkor könyv, ruha, falióra vagy valami dísz a szobájába.

2014. máj. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

pénz. ezt tudja a legjobban használni.

még kétezer forint is jobb ajándék a tinik szerint,

mint egy ötezer forint értékű ruhadarab, ami lehet, nem is tetszik nekik...

amúgy ha "ciki" a pénz - bár szerintem ez maradi gondolkozás, akkor lehet neki vásárlási utalványt is adni, h&m, newyorker ... ezeket szeretik ebben a korosztályban.


ha mégis valami tárgyat szeretnél, akkor kencék, piperedolgok, ékszerek... (szemfesték, körömlakk, arckrém tiniknek, BB krém, szájfény...) festék csak akkor, ha a szülei engedik neki, hogy kenje magát - mert vannak szülők ám, akik még nem engedik a 14 éves lányuknak, hogy fesse magát (nekem ez fura amúgy) :)

2014. máj. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Valami jó élmény kellene, pl vegyél neki mozi/színházjegyet, strandbelépőt, stb és menjetek el együtt:)

Vagy valami olyasmit, ami még nincs meg neki, pl könyv, ékszer, cserepes növény, stb.

2014. máj. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legjobb a pénz vagy az utalvány meg egy finom csoki.
2014. máj. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utalvány a kedvenc ruhaboltjába (érdeklődj, hol szeret vásárolni), könyvesboltba szóló utalvány ha olvasni nem is szeret, biztosan talál DVD-t vagy CD-t kedvére. Én is 14 éves vagyok, de velem annyi szerencséjük van a szüleimnek, hogy nagyon szeretek olvasni, rajzolni/"alkotni" ezért könnyen lehet a kedvemben járni. a kedvenc hobbijával kapcsolatban is vehetsz neki ajándékot én személy szerint jobban örülök egy kézzel fogható ajándéknak, mint a pénznek, mert akkor tudom, hogy az illető gondolt rám és vett annyi fáradságot, hogy kiagyal nekem valami meglepetést.
2014. máj. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!