Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy beszéljek anyummal, hogy...

Hogy beszéljek anyummal, hogy szeretnék egy anyajegy eltávolító műtétet?

Figyelt kérdés
2-t szeretnék, valószínűleg megcsinálnák TB-re.

2014. máj. 28. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki. Anya van két ronda anyajegyem, amik kellemetlenek zavarnak, szeretném leszedetni őket, biztos támogatni fog. Nekem is volt ilyen régen.
2014. máj. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Mond el a okát miért zavarnak.
2014. máj. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan szülő, aki ezen kiakadna? Többször láttam már ilyen típusú kérdést itt és nem értem. Milyen anya az, akihez egy ilyen kérdéssel is csak félve fordul a gyermeke? Ha az az anyajegy rossz helyen van, sérülhet, vagy egyszerűen csak szebbnek éreznéd magad, ha nem lenne, akkor miért ne támogatna az anyukád?

Miért kell félve szóba hozni a témát?

2014. máj. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont az jutott az eszembe, hogy milyen lehet anyuka, ha a gyerkőce egy ilyen kis dologban nem mer kérdezni.


Én még hozzátenném, hogy amennyiben nyáron fürdőruhát veszel fel, és azokból kilátszik, óvatosan 'kell' napozni, mert az anyajegyeknek az nem jó. +1 ok, ha ennyire tartasz a kérdéstől.

2014. máj. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszolóknak: nekem konkrétan muszáj leszedetni kettőt..el vannak rákosodva..anyám meg leordított, hogy "lefizettem az orvost hogy ezt mondja mert sebhelyeket akarok" na mondom ennek sok értelme van mit ne mondjak, miért akarnák sebhelyet? meg ha akarnék ott a kés.."hát te tudod h miért akarsz"..


Kérdező: egy pszichológus is megmondta h anyámmal baj van, nem hiszem h a tiéd így reagálná le.. sztem csak menj odahozzá és mondd h "anyu van két anyajegyem, ami nagyon zavar..sokkal jobban érezném magam ha nem lennének ott /ha olyan helyen van akk mondhatod h fenn áll a veszélye, hogy lekaparod és akkor elrákosodnak/ úgyhogy légyszi anyu vetessük le"

2014. máj. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Utolsó: Jézusom, az durva, amit anyud mondott. o.O

2014. máj. 29. 12:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha nem szívesen menne bele ilyesmibe, akkor mondhatod azt, hogy változásokat látsz rajta (nagyobb lett, megváltozott a színe), akkor az orvos megvizsgál, és, ha úgy gondolja ő is, hogy jobb lenne leszedetni, akkor majd úgyis elmondja anyukádnak.

Különben nekem eltávolítottak egyet a lábamról, de azt nem én akartam, hanem anyukám parázott, mert szerinte másmilyen volt régen. Leszedték, és nem volt vele semmi gond. Nem durván, de a mai napig látszik a heg, pedig 11 voltam, mikor leszedték, most pedig 17. Ha most állna fenn ez a helyzet, semmiképp sem szedetném le...

2014. máj. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
engem cikiztek is szuleim az anyajegyek miatt :/
2014. jún. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Anno az én anyukám sem támogatta hogy vetessem le. Nekem az arcomon volt egy kb 2cm átméröjű szörszálas anyajegyem, ami hát nem használt a szépségemnek. Aztán nagynéném rábeszélésére végül 18 évesen levetettem. Pedig én elötte elfogadtam vele magam. Viszont rengeteget használt az önbizalmamnak, és utána végre lett olyan fiú akinek megtetszettem. Viszont én sebésszel csináltattam, jó nagy részt ki kellett metszeni, és gyönyörű lett. Van egy halvány heg az arcomon, sokan észre sem veszik. Nyáron feltűnöbb mert máshogy barnul ott a böröm. Hajrá!
2014. dec. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!