Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy felejtsem el, ha sosem...

Hogy felejtsem el, ha sosem jártunk?

Figyelt kérdés

Nem nehéz kitalálni, van egy fiú, aki tetszik. De szinte biztos vagyok benne, hogy én neki nem. El szeretném felejteni, mert nem akarok majd folyton miatta sírni. (eddig egyszer tettem ezt) Fél éve ismerem, mondanám azt, hogy az első pillanattól kezdve beleszerettem, de inkább csak akkor tetszett meg. "Éreztem a pillangókat". Előtte valaki más tetszett, de csak nagyon nagyon kicsit, 1 hétig, de már nem, mert amint megláttam Őt, szinte el is felejtettem. Szóval eleinte csak nagyon megtetszett, később "szerettem meg". Vagyis folyamatosan, miután kezdtem megismerni. Vagyis... ajj, nem tudok normálisan fogalmazni. Nem ismerem sajnos. Nem is beszélünk. Csak így külső szemlélőként, vagy mi. De nem ez a lényeg. Úgy vagyok vele, hogy vagy ő, vagy senki. És mivel nem merek kezdeményezni, se ismerkedni, így inkább kezdem tervezgetni a házamat, ami elég lesz 72 macskának. Tudom, hülyén hangzik, mégis így érzem. Nem tudnék mást szeretni, amikor nekem ő tetszik. De mégis szeretném elfelejteni, vagy legalábbis azt szeretném, ha közömbös lenne a szememben. Hogy csináljam.

16/L

Bocsi, ha hosszú lett.



2014. jún. 4. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:

most ugy érzed sose felejted el de később ugyis jön más...


probálj vele szemezni, ha összenéztek akkor mosolyogj. ha visszamosolyog akkor akár oda is mehet hozzád beszélgetni. persze nem biztos h ez aznap lesz

ha továbbra is mosolyog de nem megy oda akkor menj te


ha pedig nem teszitek meg akkor ugyis jön más

2014. jún. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is mutasd ki neki finomam, csajosan hogy tetszik neked! Van valami közös hely ahol sűrűn összefutsz vele? Suli? Közös ismerősök?

Aztán ha már felfogta hogy tetszik neked, de nem viszonozza, na akkor legyél kicsit depis, de csak pár hétig, aztán irány bulizni, ismerkedni...

Ha meg kölcsönösen tetszel neki akkor meg...

Na irány hódítani, nem szomorkodni!

26/n

2014. jún. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Először is mutasd ki neki. Persze lehet nem lesz semmi. És sanszos, hogy soha nem fogod elfelejteni, de azért fogsz még mást szeretni.
2014. jún. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Probálj vele beszélgetni (tudom nehéz,de a változásért tenni kell),minden reggel köszönj neki jó mosolygosan,a nevét is kimondva (pl. Szia (srác neve),ha nem nagyon naiv a csávó ebből talán kitudja következtetni.Én legalábbis biztos hogy egyből kapcsolnék.

Amugy hasonló helyzetben vagyok csak nekem a világ legszebb lánya a szerelmetesem.Mosolygott rám, beszélgettünk,ennyire még senkit se szeretel.Aztán már éreztem hogy tennem kellene,ezért elhivtam randira.Ekkor jött a nagy csalódás.Felkészültem arra az opciora is hogy nemet mond,de még igy is eléggé földhöz vágott,és csak azért volt rendes velem mert tudta hogy szeretem és nem akart megbántani.Ettől függetlenül még mindig megörülök érte.Kitartás csajszi, jár nyitott szemmel,minden apró jelet vegyél észre,hogy ha arra kerül a sor ne csalódj olyan nagyot.Sok szerencsét hozzá,és tudod,a remény hal meg utoljára :D 16/F

2014. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

Sajnos nem merem megcsinálni egyiekt sem, amit írtál, mert nyomi vagyok. Főleg a Szia xy-t nem. Azért köszi a tippeket, de inkább elfelejteni szeretném (na jó, nyilván a másik opció sokkal jobb lenne, de az nem megy... mondjuk ez sem).

2014. jún. 5. 19:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Tán annyira csúnya vagy? Vagy miért mondod magadra azt hogy nyomi?
2014. jún. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát a külsőm sem a legszebb (de mondjuk abból előnyöm van, hogy ő a magas vékonyakat szereti és én az vagyok). De arra gondolok az alatt, hogy nyomi vagyok, hogy ne merek ismerkedni, kezdeményezni. De olyan szinten nem, hogy amikor véletlenül egymásra nézünk, mindig elkapom a tekintetem, mi ez ha nem nyomiság? :D
2014. jún. 6. 17:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Ehh, szerintem akkor majdnem minden fiatal lány nyomi. Igenis merj kezdeményezni, tudja meg hogy tetszik neked, a fiúk is tudnak ám nyomik lenni, ha már itt tartunk. ;)
2014. jún. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De nem merek. hiába mondja el még ezer ember, akkor se merek. És nagyon jól tudom, hogy ez egy nem túl pozitív tulajdonság, de bárhogy próbálkozom, nem tudok rajta változtatni. :/ Minden reggel elhatározom, hogy változtatni fogok rajta, csak sosem sikerül.
2014. jún. 6. 20:22
 10/10 anonim ***** válasza:
A 4.esnél a pont. Tök rendes a srác, hogy leírta. Légy bátrabb,vedd a kezedbe az életed irányítását. Én is ezt tettem 16 évesen, azóta Ő a Férjem és 2 gyerekünk van.
2014. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!