Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, ha szégyenlem...

Mit csináljak, ha szégyenlem ezt? Hogy felejtsem el ezt az érzést?

Figyelt kérdés

Van az osztályban egy srác,akit utálok és ő sem rajong értem.Ő népszerű a városban,mert nagyképű,mindenkinek beszól(a tanároknak is),folyton bajba kerül.Én nem ilyen vagyok...

De ma náluk voltam délután (bonyolult,hogy miért,de nem jókedvemből) és egyre "furcsább" dolgokról kezdtünk el beszélgetni és meglepődött,amikor mondtam,hogy még nem is csókolóztam.

Kiderült,hogy ugyanaz a kedvenc sorozatunk és elkezdtük nézni,de megcsókolt,csak úgy.Tovább mentünk,de szex nem volt...

Most ez annyira fura vagy nem is tudom,mert egy részem utálja,de közben szeretnék még kettesben lenni vele.

Viszont nem akarom,hogy megtudják a barátnőim vagy bárki a gimiben,de félek,hogy kiderül.

Annyira rossz,mert nem kéne örülnöm annak,hogyha ír vagy felhív vagy pl. hazakísért és úgy éreztem,hogy végig kiugrik a szívem.


2013. okt. 9. 21:51
 1/10 anonim válasza:
100%
De édi :) Ha jól érzed magad vele, akkor ne törődj semmivel és senkivel! A többiek is örülnek majd, ha látják hogy boldogok vagytok. Ebből látszik amúgy hogy az ellentétek vonzzák egymást ;)
2013. okt. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?:)
2013. okt. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Pontosabban mit takar az a "tovább mentünk"?!
2013. okt. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Istenem.. :) Ez olyan mint egy Amerika romantikus tinifilmben. :) Ne szégyelld az érzéseidet!
2013. okt. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
De cukiiii! Hát erre szokták mondani, hogy szerelem.:)
2013. okt. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

16 leszek novemberben.

A tovább mentünk alatt azt értettem,hogy ő csinált velem "dolgokat" és én is vele...Remélem,így érted.

Nem szeretem,csak van ez a fura érzés és megőrjít.A suliban még nem tudja senki,vagy csak nem tették szóvá.De egész nap nézett és hülye sms-eket küldött és ha kettesben voltunk,teljesen rám mászott.

2013. okt. 10. 18:21
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Na jó ezt én nem értem. Tehát mind idáig nem is csókolóztál, most meg már majdnem ágyba visznek vagy mi? Ez igen :D
2013. okt. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jó,nem így terveztem,de akkor,abban a helyzetben nem tudtam normálisan gondolkozni.
2013. okt. 10. 19:31
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Figyelj.

Én nem vagyok sokkal idősebb nálad, ítélkezni sem szoktam, de viszont ez nagy butaság volt részedről.

Én 16 évesen vesztettem el a szüzességem, de egy akkor fél éves kapcsolatban olyannal, akit szerettem.

Ezt csak azért írom le, hogy ne hidd, hogy alapvetően a tinikori szexuális életet ellenzem.

Viszont szerintem az, hogy valakivel, akit alapvetően a legkevésbé sem kedvelsz, egyik percről a másikba pettingelésbe keveredsz, jó nagy ostobaság.

Főleg, ha Ő sem kedvel. Esélyes, hogy csak meg akar fektetni, és ki tudja, utána kiknek mondja el.

2013. okt. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Én azért óvatos lennék a helyedben...
2013. okt. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!