Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el? Még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? Még mindig szeretem de tudom, hogy meg csalt mig együtt jártunk de még mindig szeretem és ő is engem de mindeki támad, hogy ki ne béküljek vele.

Figyelt kérdés
Már kétszer is játunk de mind kétt alkalomal volt más is neki..
2010. júl. 6. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

El kell felejtened!

Mert annyiszor csinálja meg ezt veled ahányszor te megadodo neki az esély rá

2010. júl. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ezek után is szeretnél kibékülni Vele,akkor Te egy komplett hül.e vagy,már bocs.
2010. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj! Ha tényleg szeretne nem csalt volna meg! És már 2x is ??!! Így csak magadnak okozol fájdalmat :S Nem lesz egyszerű elfelejteni, mindig ott lesz benned hogy megalázott (tapasztalatból mondom). Nekem úgy sikerült hogy minden infot töröltem, kiiktattam pl.: msn-ről töröltem vip-ről is..nem nézegettem a képeit. Igaz sok iső volt de sikerült. Sok szerencsét!!!



by: Nush.

2010. júl. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Térj észhez, itt sem fogsz mást kapni , mert a kívülállók máshogy látják a dolgokat, nem olyan vakon mint te!

Ne légy hülye!

2010. júl. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!