Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Valaki leellenőrizné helyesen...

Valaki leellenőrizné helyesen van-e írva az alábbi angol mondat?

Figyelt kérdés
(azért ez a kategória mert ebbe a korosztályba tartozom és mert itt van némi élet) előre elnézést ha valaki nem bírja a káromkodást....."i came from a f*cking fairy tale" erre gondoltam : egy kib*szot tündér meséből jöttem

#angol #nyelvhelyesség #csak úgy...stb
2014. jún. 8. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Helyes.
2014. jún. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Te meg nem tudsz magyarul sem helyesen írni.Majd ha megtanultál,utána magyarázz a befásult ösztönanyáknak!Kezdheted a saját anyáddal!
2014. jún. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ide nemcsak anyák kommentelnek. Én pl. most nyelvvizsgáztam angolból.
2014. jún. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Semmi helyesírási hiba nincs a kérdésben, a mondatfordítás pedig helyes. És nem csak felnőttek vannak itt, 16 vagyok, én is most nyelvvizsgáztam, egész nagyon jól :D
2014. jún. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%

Drágám, 4-es! Kapásból 3 vesszőhiba.

Ezen kívül a mondat eleji nagybetűket nem használja, nem beszélva a mondatvégi írásjelről.

2014. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azokat elnézhetjük, én nagyobb hibákra gondoltam, de igazad van :)
2014. jún. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ...a bocsánat kérés nem az anyukáknak szól csak van 1-2 olyan haverom aki mindig megszól ,hogy lány létemre káromkodok,gondoltam itt is lehetnek ilyen mimóza lelkű lények és ha zavarnak a nagybetűk és vesszők hiánya a kérdésből kifolyólag fogod és leírod helyesen feltéve ha az angol mondatról lenne szó,a magyar helyesírásomról nem kértem véleményt mert vagy gyorsan írok vagy helyesen
2014. jún. 8. 22:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Én gyorsan is tudok helyesen írni. Nem ettől függ.
2014. jún. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fun fact: Sok ember, aki többet káromkodik intelligensebbnek bizonyul :D

Egyébként nem mindegy, nem vétett semmi hatalmas helyesírási hibát, nem kell veszekedni...

2014. jún. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!