Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Teljesen felborult a hormonhaz...

Teljesen felborult a hormonhaztartasom?

Figyelt kérdés
16eves vagyok kb egy honapja (kicsit több) elek rendszeresen szexualis eletet, es a menstruaciom nem jönn meg, neha neha picit faj a hasam mimtha megjönne de megsem, (terhes nem lehetek 3teszt lett negativ) miert törtenik ez? forduljak vele orvoshoz?

2014. jún. 12. 07:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen gyógyszert nem szedsz mellé?
2014. jún. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem
2014. jún. 12. 08:08
 3/10 anonim ***** válasza:

önmagában a szextől még nem borul fel a hormonháztartásod!

Ha sokat késik,vagy nem jön meg akkor igen menj el vele dokihoz.

2014. jún. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
menj el dokihoz, ő meg tudja mondani, mi a helyzet veled, esetleg ír fel valamit, ha szükséges. Nem veszítesz vele semmit, ha elmész megnézetni magad.
2014. jún. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sem a hormonháztartásod a hibás, leginkább pszichikainak gondolnám a tüneteidet. (Már több embertől hallottam, hogy az első hónapokban felborult a ciklusuk mert tudat alatt a teherbeeséstől paráztak. Úgy vélem itt is ez lesz a gond.)

De, hogy biztosra menj, menj el nőgyógyászhoz.

2014. jún. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szinte minden ismerősömnek és nekem is megborult a ciklusunk az első szex után, képzeld, nekem még most is tud csak attól késni vagy korábban jönni, hogy hosszú kihagyás után újra szexelek. menj el orvoshoz, csak azért, hogy megnyugodj, mert szerintem ezek a tünetek csak pszichések, ahogy mondták már előttem is.
2014. jún. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is felborult a ciklusom az első után. Nem hinném, hogy lenne valami bajod.
2014. jún. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is megváltozott azóta, volt,hogy egy hetet késett..
2014. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
16 évesen egyáltalán nem kirívó eset, ha rendszertelenül menstruálsz.
2014. jún. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy nem kirivo,de azert mar 28napja kesik,esszerintem ez mar nem annyira normalis , ennyit meg sose kesett
2014. jún. 16. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!