Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy természetgyógyász azt...

Egy természetgyógyász azt mondta, hogy úgy látja, hogy felborult a hormonháztartásom. Az államon levő temérdek pattanás miatt. Ez ok?

Figyelt kérdés
Ezután-mivel babát szeretnék- elmentem egy ultrahangos vizsgálatra, ahol azt mondták, hogy van peteérésem és minden rendben, rajtam nem múlik a baba. A ciklusom 28 napos. 8 hónapja nem esek teherbe.Attól még lehet hogy hormon gondjaim vannak?
2008. febr. 25. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én inkább hinnék a nőgyógyásznak, aki szerint van peteérésed és okés minden. Szedtél előtte gyógyszert? Mi 7 hónapja próbálkozunk, de nálunk sem jött még össze, de szerintem, ha akar a baba úgy is jön.
2008. febr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pattanásod sokmindentől lehet, rossz gyomorműködés, begyulladt fog stb. Valóban hormon probléma is lehet, de én a helyedben nőgyógyászhoz mennék.
2008. febr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A nőgyógyásznak higgy! nekem meg azt mondta a természetgyógyász, hogy a pajzsmirígyem nem megfelelően működik, azért vagyok puffanat. Na, erre én neki indultam kivizsgáltatni. Eredmény: a pajzsmirígyemnek semi baja. Így maradt a koplalás ha fogyni akarok :D
2008. febr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem meg azt mondta a termeszetgyogyasz h cisztam van, es nincs is! ezt arra alapozta h eppen aki volt akkor partnerem nem elveztem vele a sex-et! Ja meg nagy okosan azt javasolta valtsak munkaheleyet mert stresszes vagyok. igen vannak stresszhelzyeteim hisz penzugyi feslo vezetokent dolgozom de nagyon is jol tudom kezelni a stresszet es barhova megyek a vilagban ez a szakma evvel jar foleg senior level-en. szakmat most ezert nem valtok mert egy nagyokos vki akinek a vegzettsege nulla ezt tanacsolja. Szerintem ezek csak kuruzslok es a gyenge emberektol bekapzsizzak a penzt. Na mindegy az orvosnak higyj. akinek van normalis vegzettsege es szakmai tudasa.
2008. febr. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!