Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csajok kapcsolatotok elején...

Csajok kapcsolatotok elején milyen szülinapi ajándékot vetetek barátotoknak? Mondjuk fél év után

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi 2 hónapja voltunk együtt, amikor a szülinapja volt, de régebb óta ismerjük egymást. Mivel nem veszünk drága ajándékokat egymásnak, és egyébként is szerettem volna személyes ajándékkal kedveskedni neki a következő volt az ajándéka. Egy szív alakú isler bevonva csokival, dekorvirággal kirakva, hogy hány éves lett. Emellé egy elegáns közös képünket előhívattam, és egy letisztult, egyszerű fényképtartót vettem hozzá. Egy szülinapi üdvözlőlapra írtam neki egy verset, amelyet én írtam.

Ez volt az én kis meglepetésem szülinapjára. Nagyon nehéz volt titokban tartani, főleg a sütit, hiszen az elég látványos, kérdezte is, hogy mi az ott nálam, de sikerült kimentem magam, hogy sütizünk a lányokkal suliban.. :)


Aztán délután nagy volt a meglepetés náluk, amikor átadtam az ajándékot. Nagyon örült neki, el is érzékenyült, majdnem elsírta magát. :)

2014. jún. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hét hónapja voltunk együtt, amikor szülinapja volt a szerelmemnek, én egy párnára rávarrtam a kedvenc focicsapata címerét és ha jól emlékszem kapott egy pár tartósabb cipőt is
2014. jún. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi 3 és fél hónapja voltunk akkor együtt, amikor a 18. szülinapja volt. Én csináltam egy fényképkeretet (Kes Kreatívból válogattam az alapanyagokat) és abba tettem egy közös képünket. Mellé még előhívattam pár közös képet.


Valentin napra sütötötem egy kb. másfél tenyér nagyságú szív alakú sütit. A sütőformát azelőtt pár nappal rendeltem a neten.


Karácsonyra meg egy pumukli plüsst adtam neki :) De ennek már saját története van.


Remélem te is kitalálsz valami jót! :)

2014. jún. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!