Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a barátotokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a barátotoknak más dolgok sokkal előbbre valók lennének, mint a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
A helyzet kicsit árnyalt. Tipikus pasiként menekül a kötöttségektől. Viszont nehéz elviselni, h a haverok, kollégák, bulik mindig előbbre kerülnek a rangsorban mint az, h mi töltsünk együtt időt.....Tudja, h az átlagember a kedvesével sokat akar együtt lenni, de azt mondja, ő nem tehet róla, egyszerűen nem így működik. Vmiért mégsem mondjuk ki, h legyen vége, és már nem tudom, miért, pedig lassan már csak szenvedés.
2009. nov. 21. 11:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát lehet nem szeret, vagy nem annyira szeret, vagy túl megengedő vagy vele...
2009. nov. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Dobd ki azonnal!
2009. nov. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben voltam. Sokszor inkább vele megyek a haverjaihoz, bulizni. Addig is legalább együtt vagyunk, és hiába van a haverjaival, ha én is ott vagyok, azért rám is figyel. Ha nélkülem járkált el, sokat veszekedtünk ezen, de úgy látom h most javul a helyzet. Csak meg kell próbálni kijönni a haverjaival, meg tudni kell vele bulizni. Szerintem ha látja, h össze tudja kötni a veled töltött időt, a többi számárs fontos dologgal, akkor mindkettőtöknek jobb lessz. ( Azért néha kérd, h kettesben is menjetek el valahova, vagy csak maradjatok otthon kettesben. Arra is vannak trükkök, h hogyan tartzs otthon. :-) )
2009. nov. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
én is dobnám..
2009. nov. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem élünk együtt, tehát nem tudom otthon tartani.....az a baj, h nem visz magával....egyszer említette még régebben (az elején), h szívesen magával vinne ilyen alkalmakra, de azóta semmi. Volt, h lett volna ilyen alkalom, ahova közösen megyünk, de egy nagyobb buli miatt nem lett belőle semmi. Én meg nem mondom neki, h vigyen magával, mert nem akarok ráakaszkodni, ha magától nem érzi úgy, h örülne, ha vele mennék :S
2009. nov. 21. 11:16
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem kijelenteni kell, h te vele akarsz menni, csak rákérdezni, h esetleg nem mehetnél- e te is? Meg ráakaszkodni sem muszáj. Én sem megyek vele mindenhova, csak ahova van kedvem. Azért elég sok barátjával sikerült összehaverkodnom, uh jól el szoktunk lenni. Am mi sem élünk eggyüt, de a hétvégéink mindig közösek, hacsak nem dolgozik.
2009. nov. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Úgyis Vele fogsz maradni, mert a lányok azt szeretik, ha tojnak a fejükre. :D
2009. nov. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Sajna nekem a hétvégékből kb. egy délután jut :S

Nem, nem azt szeretem, ha tojnak a fejemre.... :P :)

2009. nov. 21. 11:54
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem, nem szeretik, de általában akkor lesz fontosabb a fickó. ;)
2009. nov. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Próbáld ki amit mondtam. És a lányok egyáltalán nem szeretik ha tojnak a fejükre. Te biztos pasi vagy.
2009. nov. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!