Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Húú. Nagyon rendetlen vagyok....

Húú. Nagyon rendetlen vagyok. Ez el fog múlni?

Figyelt kérdés
12 éves vok, és nagyon rndettlen a szobám... mindig próbálok pakolni..de mikor elkezdem, olyan rossz kedvem van... máshol szeretek takarítani( nappaliban, konyhában fürdő szobában...sőt ha a boltban vmi rossz helyen, v a földön van azt is elteszem) de a szobámban semmi kedvem sincs...pedig tök gyorsan rendett tudnék tenni... ti is ilyenek voltatok? van olyan, ami segíthet meghozni a kedvem a pakoláshoz?
2010. jan. 2. 19:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer full pakolj össze!Akár át is rendezheted a szobád!És tarts rendet, akkor nem kell vasvillával hányni majd a szennyest, és a rumlit!Ha csak 1-2 dolog van szét, azt 1 perc alatt helyre tudod rakni!Gondolj bele, ha elmenne hozzátok valamelyik barátnőd!!!!!Hát leégne a bőr a képedről ha ezt látná nem igaz?
2010. jan. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát ezt nem lenne szabad leírnom...én a mai napig nem nőttem ki a rendetlenségem.Kényszerből rendezkedek,nincs a lakásban borzalmas kupi,és a gyerekeimet is remekül tudom okítani,hogyan kell rendet tartani.De a szívem mélyén örök rendetlen maradtam.:)

39 éves,4 gyerek anyukája

2010. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 dóriyyi ***** válasza:
100%
Hát én fura kamasz vagyok az egyszer biztos. A pakolás, takarítás a hobbim! Mindig azt csinálok és imádom. Ez én vagyok. Ettő még hidd el nem baj, hogy te más vay. Ma jd meg fog ez változni/vagy nem. De a legtöbb esetben megváltozik bár csodákat ne várj. Egy normális embernél nem valami fenomenális érzés a pakolás!
2010. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én 25 éves vagyok, világéletemben rendetlen voltam. most már családom van, kisbabám, azért sokat javult a helyzet, de még mindig rendetlenebb vagyok, mint a többi velem egykorú. egyszerűen minden fontosabb. utálom, de ez van.
2010. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2010. jan. 3. 00:26
 6/13 anonim ***** válasza:
Én sem szeretek a szobámban pakolni. Régen anyu közelharcot vívott velem, hogy márpedig most már akkor is kifogok... Ráadásul elég nagy szobám van. Most már rájött, hogy rám csukja az ajtót és baromira nem érdekli nálam milyen rendetlenség van, felőle elnyelhetne a szemét és a szennyes, és igaza is van :) Most már azért egy idő után engem is zavarni kezd, hogy kupi van, és emiatt nem érzem túl komfortosan magamat a szobában. Ilyenkor néha rám jön egy takarítási hullám, és 1-2 óra alatt megvan minden portörléssel, porszívózással, rendrakással együtt. :) 19/L
2010. jan. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
van egy rossz hírem...nem múlik el :) én már 21 leszek, mégis hadilábon állok a rendrakással/és annak megtartásával...szóval kapcsold be a kedvenc zenéidet és állj neki, mert nem lesz több kedved hozzá később sem...inkább legyél hamar túl rajta :)
2010. jan. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem is borzaszto a szobám,pedig máshol én is kifejezetten szeretek pakolni,takarítani,csak itt nem. Nem értem ezt...Pont ma akarok amugy rendetrakni de már 1 óra, itt halogatom :S


Mikor megcsinálom olyan szép mindig,de aztán nem vigyázok rá és puff megint ugyanott tartok 1 hét után..


Amugy majd ha saját lakásom,családom lesz,akkor fogok ügyelni a rendrakásra :P


17L

2010. jan. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem olyan hullámvölgyeim vannak,hogy azt el se lehet mondani.Van,hogy kinyitom a szekrényt és a ruhák dőlnek ki belőle és ha egy apróságot le akarok venni a polcról dől a többi is.Viszont van amikor olyan rend van,hogy én is elcsodálkozok:)

Nyáron pl.: utálok takarítani,mert inkább mennék el vhova.De suliidőben sem mindig jobb,mert van amikor azt mondom magamnak,hogy fárdat vagyok szeretnék pihenni,meg tanulnom is kell és nem takarítok ki.

Szóval,ha épp olyan időszakomban vagyok akkor olyan rend van nálam,hogy megszólal.Máskor meg...hajjaj:(

15/L

2010. jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem el fog múlni,általában minden kamasz rendetlen.De úgy hallottam,hogy akinek nincs "belül" rend-a lelkében-,annak kint sincs,pl a szobájában.Ezt most elég hülyén fogalmaztam meg,na mind1 xD.És ezt magamon is észrevettem,soha nem volt rend a szobámban már pár éve...és nem is éreztem túl jól magam.De jobban fogod magad érezni,ha nem lesz kupi:).Én már kezdem kinőni ezt a rendetlenségemet,mert a barátom miatt már kénytelen vagyok összepakolni.Mert ha már átjön,ne jöjjön már disznóólba xD.És most kb.rendbejött már az életem,és a kupi is egyre jobban zavar.Úgyhogy nem tudom,nálad hogy van,de nem lehet,h neked is először "belül"kell rendet tenni?Lehet,hogy hülyeséget irtam,akkor bocsi:$:D.De ez a rendetlenség szerintem idővel mindenkinél elmúlik:)

15/L

2010. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!