Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » El fog múlni? (lent)

El fog múlni? (lent)

Figyelt kérdés
Most vesszük a 2. vh-t töriből.. Amióta elkezdtük teljesen rákattantam..állandóan hasonló témájú filmeket akarok nézni, elkezdtem egy ilyen könyvet, volt már hogy azt álmodtam hogy a suliba voltunk mindenki összezárva és kimásztam az ablakon és minden tele volt lengyel katonákkal aztán ledobtak egy atombombátxD most ez csak azért van mert éppen ezt tanuljuk vagy csak azért köt le mert elborzaszt??
2010. febr. 28. 18:21
1 2
 1/11 anonim válasza:
87%

Engem is nagyon érdekel.

Majd biztos el fog múlni ha találsz valami más érdekes témát.

XD

2010. febr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Álmában az ember folytatja a gondolatokat az olvasottakról. Velem is fordult már ilyen elő.
2010. febr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
mi még ugyan nem tartunk,de egy pár ilyen könyv elolvasása után én méginkább várom.Az a baj,hogy a történelemoktatás az ilyen fontosabb dolgokról nagyoltan ír,vagy hazudik.
2010. febr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ahha köszi(: már kezdtem azthinni hogy ilyen 2. vh megszállott maradok(: hát a törioktatás egy másik témakör..(de sztem se a legmegfelelőbb)
2010. febr. 28. 21:12
 5/11 anonim ***** válasza:

utolsó voltam.

Én speciel olyanokat olvastam,h Mein Kampf meg ilyenek :D

Azokhoz viszonyítva szar az oktatás,meg egyébként is

2010. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
(: nekem nincs sok bajom az oktatással...ha mindent részletesen vennénk kvasokat kéne benyalni:D
2010. márc. 1. 17:17
 7/11 anonim ***** válasza:
örülj neki, h találtál egy érdekes témát :DD
2010. márc. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
örülök...de azért sz*r is mert mégis csak háborúxD nemvagyok én sátánista hogy ilyen háborúimádó legyek:D
2010. márc. 2. 18:34
 9/11 anonim ***** válasza:

A Háborúimádás nem csak a második világháború.Szerintem szimplán csak érdekes,ettől nem leszel semmilyen.

Én ugyanígy vagyok az amerikai polgárháborúval,wikipédia meg bármi nélkül fejből elmondanám,meg a második világháború jó nagy részét.

2010. márc. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Juuj énis rákattanatam még akkoriban xD (még mostis :D)

CoD2 minden nap,Tigris tank T-34-es a falon, Moszin–Nagant(hatástalanított) függ a falon :D

Anyámék leakarnak beszélni h sisakokat vegyek meg lőszert(persze kilőtt hüvelyeket :D)

2010. márc. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!