Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gimnáziumban már járnak az...

Gimnáziumban már járnak az osztályok színházba? A kilencedikesek is? Milyen öltözékben kell színházba menni?

Figyelt kérdés
Szeptemberben gimis leszek, nem sok mindent tudok még ilyen dolgokról. Köszi :)
2014. jún. 18. 15:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Mi voltunk többször is. Az öltözék az előadástól függ. Volt olyan, ahova utcai ruhában mentünk, meg olyan is ahova öltönyben kellett.
2014. jún. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Van olyan gimnázium ahol kötelező menni és van olyan ahol nem. (Nálunk sajnos kötelező) Szerintem ha valaki színházba megy akár családdal akár iskolával illik csinosabban felöltözni. Nem muszáj a fehér felső fekete alsó de azért ne úgy menj ahogy iskolába. De ezeket majd szeptemberben úgyis el fogják mondani, kár ezen izgulni így nyár elején :))
2014. jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Oksa, köszi! :)
2014. jún. 18. 15:22
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelezhet senkit az iskola arra, hogy színházba menjen. Ha akarsz mész, ha nem akkor nem. Normális gimnáziumban az osztályfőnökök minden évben elviszik az osztályt 1-2 előadásra. Én nem vagyok az a nagyon kiruccanós típus, de én nagyon élveztem mindig.

Egyébként csinosan kell menni.

2014. jún. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én is most leszek kilencedikes, igaz szakközépbe.

Mi általánosban a gyermekvédelmissel néha mentünk színházba, remélem hogy ott is fogunk!

Egyébként színház függő hogy mibe menj. Általában minél drágább a jegy, annál csinosabban kell felöltözni.

2014. jún. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

igen, szoktunk menni, attól függ, melyik városban laksz. Nálunk úgy lehet jelentkezni és kedvezményesebb jegyet rendel a suli és aki feliratkozott, ő megy, de senkinek sem kötelező.

Pl. van olyan ismerősöm, akik egyáltalán nem mennek színházba, a legtöbb suli nem szervez...

Ha mész, akkor mindenképp elegáns ruhába menj, ne iskolai cuccban, farmerban és szabadidőnadrágban.

Fiú vagy lány vagy. Ha fiú vagy, akkor sötét nadrág, egy ing és egy elegáns pulóver már jó, ha csaj vagy, akkor szintén valami egyszerű, de ünnepi nadrág, szoknya, elegáns felső, ami nem bulizós, hanem egyszerű, e mégis szép.

Sokan szerintem túlzásba esnek, főleg az idősen sznob nők, új frizura, estélyi, 2 kg smink, meg mittomén :D

2014. jún. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen mi el szoktunk menni, bár én egyénileg is járok.

Ha lány vagy akkor csinos (nem mini) szoknya, elegánsabb blúz.

Ha fiú akkor meg egy fekete lehetőleg nem farmer és egy ing. De ha rám hallgatsz vegyél fel öltönyt, mert az minden pasinak jól áll.


:D

2014. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi általánosban is mentünk, akkor kötelező volt. Gimiben is van, de ez viszont nem az. Amúgy annyi a kikötés, hogy szép öltözékben.
2014. jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi voltunk már általánosban is. Most is. Szóval igen, de tényleg nem kötelezhetik!
2014. jún. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem olyan fura a kérdésben ez a "már".. inkább még. Általánosban mi sokat jártunk, gimibe hál' Istennek már nem, csak aki esetleg szeretne, az elmehet, szoktak szólni ha van valami előadás, de csak ritkán. Egyébként mi mindig tök átlagos ruhákban mentünk, bár illett volna egy picit kiöltözni. Nem kell ünneplő ruha, csak nem egy szakadt farmer, hanem valami kis csinosabb póló/nadrág/szoknya/ruha, igazából mindegy.
2014. jún. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!