Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kilencedikesek/tömegsport!...

Kilencedikesek/tömegsport! Van olyan aki utálja még ezt?

Figyelt kérdés

Kézilabda jutott nekem tömegsportnak, és hányingerem van tőle, egyszerűen gyűlölöm. Ha valahol meghallom a kézilabdát, már a nem létező pánikrohamom is előjön :D bepöccenek és kész robbani tudnék.

Egyátalán nem tudok játszani, a csapatba meg profik vannak, ezért kiakadnak ha nem teljesítesz úgy ahogy kéne.

Hálisten nem sokszor dobják a labdát, mert tudják,hogy sz/r vagyok:D^^

De akkor is idegesítő,hogy olyanok osztják az észt, akik már 3-4 éve űzik ezt a sportot, tudom, hogy volt más lehetőség, de amire szerettem volna menni betelt, itt r/hadok ebbe a hülyeségbe.: D Öl az ideg.


Valaki hasonlóképp?:)


2012. nov. 21. 19:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem röpiznem kell. Világ életemben utáltam a röplabdát, szerintem egy iszonyat buta sport... Vannak vagy 40-en így a csoportba, de egyszerre ugye csak 12 ember tud játszani, szóval többségében a padon ülünk. Mondhatni izgalmas. :D de legalább egy csomó csajt megismertem így a suliból. Egyébként a nőnek nincsenek velünk túl nagy elvárásai, úgy vettem észre. Főleg hogy néhányan el se találják a labdát. Szóval én azért sajnállak. :/
2012. nov. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nalam ez pont forditva van, nalunk is kotelezo valami csapatban jatszott sport, persze en a roplabdat valasztottam, mivel mar kozel 3 eve roplabdazok eleg magas szinten..(heti 5x 2oras edzes, hetvegenkent bajnoksagi meccs stb.) es akkor ott ragadok kb 25 szemellyel, aki oromtancot jar amikor sikerul 1 adogatas nekik...Ez szerintem total kinzas, annak aki nem tud jatszani, azert mert csak szerencsetlenkedek, annak aki ert hozza, annak meg azert mert egyedul nem lehet 6 szemely helyett jatszani. Szerencsere rendes a tanarnonk, ezert mivel en heti 4-5 edzesre jark nem kell mar itt szerencsetlenkedjek. Persze ertem en, h mindenki 0-rol kezdi, de , ha valaki ugy jar valamilyen edzesekre, h nincs semmi kedve, cask azert mert kotelezo, akk alapbol nem lesz jo vege az egesznek.
2012. nov. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm.!


Utolsó: Totál rossz, mert sosem kéziztem, sőt tv-ben sem néztem mert sosem érdekelt/utálom.

Ha Röplabda azt választanám, mert abba nem kéne annyira nagyon küzdeni. Itt ilyen nagy darabok úgy fellöknék az embert, hogy padlót fogna.:D

Alapból nem tetszik ez a 'lökjük fel a másikat' játék.


első:Neked legalább ilyen bénák járnak oda, nálam ilyen profik:D De mind az összes vagyunk vagy 20-an abból 19 kajak érti mi a feladat, én meg nézek meg futok mint a hülyék. . . -.-"

:/

2012. nov. 21. 20:57
 4/18 A kérdező kommentje:

"mivel mar kozel 3 eve roplabdazok eleg magas szinten..("


egyedül én nem vagyok így a csapatból ezzel: D. fúú de rossz ez a bénaság, meg nem is nyitok e-felé a sportfelé, mert totál utálom. Csak nem volt másban hely csak ilyen női foci,meg atlétika mondom akkor megyek erre. . . csak nem lesz olyan rossz, hát de. . .

2012. nov. 21. 20:58
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Hú de szerencsés vagy... az én szemszögömből:D

Nálunk kosárlabda az, ami ilyen iskolasport... szóval... tesiórán is külön jegyet kapunk dobálásra stb...

És gyűlölöm:D olyan gyűlöletet érzek iránta, mint te a kézi iránt. Azonban általános iskolában még kéziztem, és szerettem is. Na de itt... ha meglátok egy kosárlabdát, tudom hogy az a nap már nem lehet szarabb..:D

2012. nov. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Ugyanez van nálunk is harmadik. : D Péntek reggel első órában van, hogy kézivel kezdünk. . . Legnagyobb baromság a világon:/: D

Végülis lovagolni szeretnék újra elkezdeni, tavasszal mivel lovasiskola, úgy tudom ad igazolást, hogy nem kell menni.

Egyébként szerintetek, ha 7-en mennek Kézizni majd versenyre (az is van ám hehe:D-.-") akkor elég 14 embernek (ugye +7 a csere) vagy megyünk ahányan vagyunk?

2012. nov. 21. 21:23
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
RETTEGEK A LABDÁKTÓL! 11.-es vagyok, a nagy szerencsém az, hogy az oszt.ba mindenki béna :D mi kiröhögjük egymást azt'cső :D de nagyon gyűlölöm, UGYANAZ MINT NÁLAD, PÁNIKROHAMOT KAPOK, van amikor elbújok a szivacsok mögé ha látom azt a rengeteg labdát..
2012. nov. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Sajnállak:/

Nekem leginkább az a problémám ezzel, hogy nálunk mindenki tud játszani, nem kispályásak. : D én meg. . .

2012. nov. 22. 18:43
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha tenleg csak te vagy az egyetlen akinek nem megy a kezizes nem kerheted meg a tanart, h tegyen at mas csapatba pl roplabdazokhoz, ertem en, h beteltek a helyek, de most az a +1 nem oszt nem szoroz, arrol ne is besz h gondolom 9-be azert mar nincs minden oran teljes letszam...
2012. nov. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nálunk nincs röplabda.:/

Csak: Női foci, Szertorna-->gerendán mászkálás, bukfencből cigánykerék-->naa szóval tudjátok mi a szertorna gondolom, kosárlabda,úszás (3 éve kb nem volt rajtam fürdőruha/bikini, kizárt, hely sincs szerintem már.)meg még talán,atlétika.

ennyi ami van, ezekből is a könnyebbek be vannak telve.

2012. nov. 22. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!