Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Délelőtt vannak lovasok a...

Délelőtt vannak lovasok a lovardákban? (Hétköznap) Mit csinálnak az oktatók, ha nincsenek?

Figyelt kérdés
Mert ugye mindenki dolgozik, suliba jár, stb.
2012. nov. 5. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos vannak. Nálunk legalábbis vannak. Nem mindenki dolgozik mindig hétköznap. Én például sokszor nem dolgozom hétköznap, illetve délelőtt sem, mert olyan a munkabeosztásom. Biztos más is van így ezzel. Meg akik suliba járnak, mondjuk főiskolára, neki is rugalmasabbak talán napjaik.
2012. nov. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én oktatóm néha van, van olyan lovasa, aki délelőttönként jobban ráér.

Ha nem dolgozik, akkor pl néha kikapcsolódik, főz, takarít, családi életet él. A lovasoktató is csak ember XD

2012. nov. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem az órarendem úgy van, hogy jobban ráérek délelőtt a lovammal foglalkozni, mint délután
2012. nov. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Esetleg ők is felülnek pár lovat helyre tenni, intézik a dolgaikat.

Én jobb szerettem délelőtt járni, mert volt amikor egyedül voltam és jobban tudtam haladni és fejlődni, mint amikor 4-5 lovassal foglalkoztak.

2012. nov. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 x) ***** válasza:
Hát hozzánk inkább délután járnak de vannak akik csak délelőtt tudnak jönni. Amúgy meg örülünk ha van végre egy kis csönd és le tudunk ülni két percre úgy hogy nem kell semmit csinálnunk meg mi is tudunk a saját lovunkkal foglalkozni egy kicsit komolyabban. Szóval a délelőttöket általában lovazással töltjük. Pl. csatlakozás, karámban szaladgálás, van hogy az istállómunka is reggelre marad mert csak akkor van időnk. Pedig nem vagyunk valami hatalmas luxuslovarda de kb egyedül mi tartunk lovakat a városban szóval mindenki ide jár. Meg hát egész nap nem is látjuk egymást (4en gondozzuk a lovakat/oktatunk) szóval jól jön az a pár óra. Délutánonként egyikünk terepezik, valaki a haladókat edzi, valaki futószáraz. Az az egy szerencsés meg akinek éppen nem kell semmit sem csinálnia, mindig talál valami munkát mert a lovak körül mindig van szóval nem unatkozunk :D
2012. nov. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!