Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, akiknek van baratjuk...

Kamaszok, akiknek van baratjuk/baratnojuk! Hogy jottetek ossze? Hol talalkoztatok?

Figyelt kérdés
Elore is koszi,ha valaszoltok!:)

2014. jún. 22. 17:06
1 2
 1/11 Deliverance válasza:
83%
A facebookon ismertük meg egymást, szóval nem egy romantikus sztori :D mikor először találkoztunk, sétálni mentünk a városba. Ez volt pontosan 2 éve és 7 hónapja. :) 17/L
2014. jún. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem vagyok kamasz . de 15 éves voltam az első szerelmemmel A Nádas discoba ismerkedtem meg vele ami 3 évig tartott .
2014. jún. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó :) mi ma vagyunk 2 év 6 hónaposak :DD

Osztálytársak vagyunk. Én 9.ben még az első szerelmemmel jártam (vele a gólyatáborban ismerkedtem meg, 19 volt, 1 év 3 hónapig voltunk egyutt) szóval 10. elején jöttünk össze először, de 1 hónap után szétmentünk. Decemberre kiszenvedtük magunkat ès rájöttünk, hogy szeretjük egymást :) azóta is együtt. Július 4-el költözünk össze :)))

18L

2014. jún. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia,igaz nem vagyok kamasz,de azért elmesélem :)

tavaly novemberben ismerkedtünk meg egy társkereső oldalon és mivel egy városban laktunk,ezért rá 1 hétre már találkoztunk is. A koripályán találkoztunk,majd elmentünk sétálni,beszélgettünk,bókolgatott és akkor össze is jöttünk :) azóta eltelt 7 hónap :)

2014. jún. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy romantikus sztori :) Kihívott inni és rámásztam, nekem random bejött, őneki patronürítésre kellettem, de annyira rámásztam meg minden, hogy nem dobott ki, hanem együtt maradtunk és közben megszerettük egymást, sokban bízonyított nekem egy év és két hónap alatt :)
2014. jún. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

exem legjobb haverja a barátom.. ő beszélt rá minket h kezdjünk el beszélgetni facebookon.. aztán aznap délután 3ra megbeszéltünk egy találkozót a színház elé (én szokás szerint késtem.. de csak 4-5 percet).. ő volt a legjobb pai, akit avlaha láttam.. a legédesebb hanggal és a legjobb illattal..felmentünk hozzá, megnéztünk egy filmet (persze én amint beértünk kényelembe helyeztem magam és elfeküdtam, a mellkasát használva párnának..)

elkezdett csikizni és egyre közelebb hajoltunk egymáshoz.. majd egyszer csak megcsókolt :)

mint pár hónapja közölte, csak meg akart dugni.. ja meg aznap, hogy összejöttünk lefeküdt valakivel.. miután hazajöttem elment egy csajhoz..

de elmondta.. meg akkor még nem ismert.. pár hónap alatt hihetetlenül megszerettük egymást.. és ősszel tervezünk összekölözni :)

2014. jún. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
mi is facebookon ismerkedtünk meg:D sétáltunk, második randin jöttünk össze több mint másfél éve:))
2014. jún. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Neten. Először a Deákon találkoztunk, volt egy totál vicces randink, minden elromlott, aminek csak el lehetett. :D Kb. 2 héttel az első tali után jöttünk össze, neten egy hónapja beszéltünk már. Nem akartam vele összejönni, mert egy friss szakításon voltam túl, de megérte. Most vagyunk együtt 4 hónapja. :)

19/l

2014. jún. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Suliban találkoztunk először. Szeptemberben kezdtem egy új képzést. Nagy változást akartam, ezért új képzést kezdtem, új városban, új iskolában. Ott ismertem meg a fiút. Szimpatikus volt elsőre is, de inkább haver alkatnak gondoltam, akivel jókat lehet dumálni, hülyéskedni. Az első perctől kezdve tetszettem neki, próbálkozott is nálam. Voltunk együtt versenyen, továbbjutottunk, de a megyei fordulóban kiestünk. Együtt készültünk a versenyre, közben ő próbált a közelembe férkőzni. Én akkor voltam túl egy szakításon, nem voltam kíváncsi senkire. Se rá, se másra. Kétszer visszautasítottam, majd utána nem is beszéltünk egy ideig. El akart felejteni, ismerkedett más lányokkal, összejött egy csajjal. Közben én rájöttem, hogy mégis fontos nekem, de nem tettem semmit, mert nem akartam tönkretenni a kapcsolatát. Végül is, én rontottam el, szóval nem gondoltam, hogy jogom lenne ilyet tenni. Szenvedtem. Végül volt egy közös kirándulás, ahol nagyon sokat beszélgettünk, és izzott köztünk a levegő. A kapcsolata elég rossz volt már akkor, s tanácsot kért tőlem. Nem akartam beleszólni, mert nem tudtam volna objektív véleményt alkotni. De ő így is kíváncsi volt a véleményemre. Ekkor elmondtam neki, hogy mit gondolok a kapcsolatáról, meg azt is, hogy én ezt elrontottam, de már késő, tudom jól. Végül is, előtte én is hasonló kapcsolatban voltam. A párom le sem sz*rt, alig találkoztunk, mindig fontosabb dolga volt. Bár köztünk volt 50 km, szerintem még így is megoldhattuk volna. Ők meg ráadásul 5 percre laktak egymástól, és sok szabadidejük volt, a csaj mégis mindig kitalált valamit, miért nem találkoznak. Ez meg szerintem nem kapcsolat. Meg hazudozott is a csaj.


A srác pedig úgy gondolta, hogy velem boldogabb lenne, s szakított a lánnyal. Mint kiderült a csaj is szakítani akart, sőt ő meg is csalta a fiút. Szóval ez a történet véget ért. A mienk pedig utána elkezdődött. :)

2014. jún. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Igazából még nem jöttem vele össze de az a cél. Mi egy kalandpark 20m magas kötélpályáján ismerkedtünk meg ahol tartottuk egymásban a lelket mivel mindkettőnknek halálfélelme volt. Miközben beszélgettünk kiderült hogy egy városban élünk. Néha talákozgatunk meg dumálunk és talán nemsokára összejön. Kb ennyi lenne a mi történetünk.


Unokatesóm a barátnőjét egy buliban ismerte meg úgy hogy fejeberugta unokatesóm a csajt.


Hát vannak fura sztorik. Kb ennyi amit erről tudok irni:)

2014. jún. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!