Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ma este lesz életem első...

Ma este lesz életem első randija, nagyon izgulok. Válaszolnátok pár kérdésre? 17/L

Figyelt kérdés

1. Mit csináljak ha "kínos csend" lesz

2. Mit vegyek fel

3. ha meg akar csókolni visszautasíthatom-e valahogy ( nagyon félek az első csóktól)

4. randi után írjak-e neki

5. hagyjam-e őt fizetni ha beülünk valahova

6. nem nagy korkülönbség-e hogy ő 19 éves ( nem tudom mire vágyik egy annyi idős fiú)

7. sokat beszéljek magamról, vagy őt kérdezzem-e

8. a barátnőimnek meséljek-e róla, vagy még korai

9. mik a jelei annak ha nem tetszem neki

10. ha haza akar kísérni az jó jel-e


Köszi szépen és bocsi a buta kérdésekért de még elég kezdő vagyok a témában


2014. jún. 24. 09:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
1-10: LAZÍTS és ÉLVEZD! NE gondolkodj! N30
2014. jún. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg,hogy önmagad legyél.Te erről úgy beszélsz mintha egy vizsgára mennél.Ha jól érzitek magatokat együtt azt úgyis érezni fogod.
2014. jún. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Te cuki vagy! :) Én is ilyen voltam ilyen idősen.


Egy ugyanolyan emberrel találkozol, mint te magad, elképzelhető, hogy őt is hasonló kérdések foglalkoztatják és ugyanúgy izgul, mint te.

Hallgass a megérzéseidre, tedd azt, amit a leghelyesebbnek gondolsz. Ez igaz mindenre (ruhaválasztás, csók stb.)

És persze ne mutasd másnak magad, mint ami valójában vagy.

2014. jún. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

1: próbálj előre gondolkodni témákon, hogy miről szeretnél beszélgetni... pl: nyaralás hova megy? itt mesélhetsz nyalarásos élményeidről is neki :)

2: csakis olyat, amiben jól érzed magad! feszélyezne a ruha is ha épp túl kihívó és alapból te nem olyan vagy..

3: csak akkor utasítsd vissza ha nem tetszik a fiú :) (de bízzunk benne, hogy nem rögtön akar majd megcsókolni hanem esetleg miután hazakísért... így válaszolva a 10-re is igen akár lehet jó jel is, de lehet csak udvarias..)

4: ne... várd meg míg ő jelentkezik...

5: igen nyugodtan hagyhatod... csak ne homárt meg kaviárt rendelj :)

6: egyáltalán nem! pont ideális! hogy mire vágyik.. személyfüggő erre sajnos nem tudok válaszolni

7: kérdezhetsz is, de közben mesélhetsz magadról is... ő is biztos kérdezni fog téged :)

8: én csak a legjobb barátnőmnek mesélnék még, utána ha már alakulgat a kapcsolat akkor mesélnék a többieknek is róla :)

9: nagyon hamar véget akar vetni a randinak... és nem keres utána...

sok sikert! és ha lesz időd meséld majd el milyen volt! :)


remélem segítettem :)

2014. jún. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Hova mentek?
2014. jún. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

1. készülj alap témákkal, de ha kínos csend van a randin, az már egy előjele annak hogy később se fog menni a kapcsolat. Ha összeilletek, nincs kínos csend, hidd el :)

2. sportos, nőies, farmer, ujjatlan atléta, ilyesmi

3. ha már a randi közben nyomul, akkor mond meg, hogy neked gyors a tempó, bár nagyon tetszik és jól esik a közeledése. A randi végi búcsú csók szerintem belefér, és ne félj tőle, szuper érzés :)

4. NE! neki kell megtenni a következő lépést

5. hagyhatod, azzal a megjegyzéssel, hogy a következő kör vagy alkalom a tiéd :)

6. nem érdemes rágódni azon ki mire vágyik...ha sok van a kapcsolatban, kiforrja magát, és komoly lesz. Ha nem, akkor meg laza kapcsolat vagy még az sem. Ezt úgysem tudod befolyásolni. A korkülönbség nem nagy, a pasik egyébként is később érnek.

7. beszélj, kérdezz :) egyformán

8. korai

9. a végén, ha kerüli a tekinteted, nem akar megcsókolni, vagy nem beszél következő alkalomról, akkor valószínű nem tetszel neki. Ha kuka a találkozó alatt, vagy unott, akkor sem. De ha sokat nevet veled, kérdezget, bókolgat, és egy majdani következő találkozóról beszél, akkor biztos lehetsz a folytatásban.

10. igen


HAJRÁ :)

2014. jún. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak add önmagad,szerintem nem lesz gond ezzel.Fizetésnél persze kérdezd meg,hogy fizesd-e a részed,de ha nemmel válaszol,ne eröszakoskodj,csak köszönd meg.Ne legyél nagyon kihivó ruhában,de legyél csinos,csókra nem hinném,hogy sor kerül,de elutasidhatod ha gondolod,ne beszélj sokat magadról csak annyit amennyit szívesen megosztasz elsö alkalommal,és ne bombázd kérdésekkel,csak módjával,de ez majd adja magát ne izgulj.A barátnöidnek ráérsz mesélni késöbb is.Ha hazakisér az jó jel,utána küldhetsz neki egy sms-t,hogy jól érezted magad,és mikor találkoztok legközelebb,jó éjszakát stb...

A lényeg,hogy ne görcsölj,viselkedj úgy mintha egy régi osztálytársaddal találkoznál,legyél közvetlen,vidám,humoros.N/28

2014. jún. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne tervezz előre semmit. Érezni fogod.

Az a legjobb az egészben, hogy ha valaki tényleg tetszik, valakihez vonzódsz és ő is hozzád, akkor tervek nélkül, spontán történik majd minden, és így lesz ez jól.

Természetesen nem kell egyből ágyba bújni, nem erre gondolok, d ha úgy érzed, hogy jöhet a csók, akkor és ott, akkor hagyd, hogy megcsókoljon. Nem félelmetes az, hanem jó.

Ha egy hullámhosszon lesztek, akkor menni fog a beszélgetés és nem lesz kínos csend.

Valami csinit vegyél fel, de ne kihívót. Amiben kényelmesen érzed magad.

Hagyhatod fizetni, ha ő is így gondolja, és meghív.

Barátnőidnek majd pár randi után mesélj csak szerintem.

Ha nem tetszel neki, érezni fogod.

Ha hazakísér egyrészt lehet jó jel. Vagy "csak" illemtudó. :)


Szóval nyugi, csak menj, érezd jól magad, mosolyogj, add magad finoman és minden rendben lesz.

2014. jún. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szia, én is ennyi idős voltam mint te, plusz még a barátom is annyi volt ekkor, mikor először randiztunk. Én is nagyon izgultam, kb. hasonló kérdések jártak a fejemben, de aztán ott voltunk, és minden ment a maga útján. Egyszerűen jött, és nagyjából hat órát beszélgettünk folyamatosan, szóval ne aggódj, ha jól választottál, és egy hullámhosszon vagytok, akkor semmi para nem lesz.
2014. jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nagyon aranyos a kérdésed. Eszembe juttatad életem első randiját. 18. születésnapom előtt pár hónappal volt. Legalább annyira izgultam, mint te. Próbáltam nem is gondolni rá egész nap, de így csak rosszabb volt.


A legfontosabb, hogy önmagad legyél. Bármi történjék is, add önmagad. Lehet, hogy mégsem lesz komolyabb dolog, de ne játszd meg magad, mert idővel úgy is lehull a lepel, és az még rosszabb, mintha az elején kiderülne, hogy más világ vagytok. :)

Mindenképp olyan ruhát válassz, ami nem túl kihívó, de csinos, és amiben jól érzed magad. A lényeg, hogy ízléses legyen a megjelenésed. Valami csinos ruha, lehetőleg olyan lábbeli, amiben akkor sem fájdul meg a lábad, ha sétáltok. Szolid smink, egyszerű frizura. Nem a külsőségekkel kell megfogni. Legyél ápolt, és csinos, persze, de nem kell kiló vakolat és ilyesmi.

Engedd el magad, nem kell félni a csóktól sem. Igazából, klassz dolog, ha olyannal történik, aki tényleg bejön neked és egy hullámhosszon vagytok.

Ha valamire szeretne meghívni, elfogadhatod, szerintem ugyanis az is furcsa lehet egy fiúnak, ha nem fogadod el a meghívását. Jó, másik oldalról viszont én nem vagyok olyan típus, aki élvezi, ha erre-arra meghívják. Nekem egy idő után kellemetlen tud lenni. Ezért ilyen helyzetben általában illedelmesen megköszönöm a meghívást, és valami jól hangzó, olcsóbb dolgot rendelek. Így végül is, elfogadtam a meghívást és meg is köszöntem, de nem fizetett túl sokat miattam. Ez így korrekt szerintem. 

A 2 év korkülönbség nem sok, igazából talán jó is. Legalábbis én ezt tapasztaltam. Volt velem egy idős barátom is, de nem voltunk együtt sokáig, mert ő még nagyon gyerekesen viselkedett, nem tudtam vele normálisan beszélgetni, míg a mostani párom 2 évvel idősebb nálam, és teljesen jól megvagyunk. Nagyon sok közös vonásunk van, sokat szoktunk beszélgetni, jól megértjük egymást.

Ha haza szeretne kísérni, az jó jel. Ebből látszik, hogy jól nevelt, figyelmes, és érdekled. Ha nagyon rosszul sikerülne a randi, nemigen mondaná, hogy hazakísér. Egyébként pedig, ha mosolyog, a szemedbe néz, esetleg „véletlenül” hozzád ér, megérinti a karod, kezed, ilyesmi, ezek mind jó jelek.


Estig pedig próbálj lazítani. Vegyél egy kellemes fürdőt, relaxálj, ne idegeskedj. Légy önmagad. Legyél figyelmes, mesélj kicsit magadról, de kérdezd őt is. Hagyd, hogy sodorjon az ár. Ne erőltess 1-1 témát, hagyd, hogy magától alakuljon a beszélgetés. Sok sikert! 

Ha gondolod írj holnap, hogy milyen volt! :D

2014. jún. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!