Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy pontban fáj az alhasam...

Egy pontban fáj az alhasam tegnap este óta, első babás vagyok, az ilyen jellegű fájdalommal menjek dokihoz?

Figyelt kérdés

Tegnap látott a nőgyógyászom mindent rendben talált, 24 hetes vagyok. Viszont utána, amikor hazaértem a munkából elkezdett fájni jobb oldalt lent egy kifejezett pontban a hasam, de egyáltalán nem erős fájdalom, és nem is éles, inkább pont a határon van hogy érzem, de nem olyan erős hogy rohanjak az orvoshoz. Nem folyamatos egybefüggő fájdalom. A nőgyógyászom felhívom ma ha nincs olyan korán, de addig valaki tud valamit erre mondani? Pici mocorog rendesen.

Annyi még hogy tegnap új vasat kezdem el szedni, és ma reggel ment is a hasam, lehet hogy csak az a baj?


Köszönöm!



2014. febr. 14. 08:15
 1/3 A kérdező kommentje:
ja, és magnéziumot szedek, arra nem múlik meg zuhanytól sem lett jobb.
2014. febr. 14. 08:17
 2/3 anonim ***** válasza:
Valahogy így a 25-30 hét között volt nekem is ilyen. Nekem szúrt. Nem mondom, hogy nagyon, de azért éreztem. Aztán időnként elmúlt időnként meg megint előjött és folyamatosan órákon keresztül éreztem. Nem volt semmi gond belőle. Ha tegnap látott a dokid szerintem nincs semmi gond. Terhesség alatt mindig így van hol itt hol ott fáj/szúr.
2014. febr. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ, de nekem pont ez a gond, szúrni nekem is szúrt itt ott és amiatt nem aggódtam mert az tudom hogy ezzel jár. de ez a más jellegű tompább fájdalom, és ráadásul folyamatosan ugyanabban a pontban. ez az amiről sehol nem olvastam hogy ilyen normális lenne, reménykedtem hogy volt itt mégis valakinek ilyen.

a dokimat meg nem érem el telefonon :(

2014. febr. 14. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!