Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshettem? Minden este...

Teherbe eshettem? Minden este 9 fele szoktam bevenni a fogamzásgátlót, de első este nem tudtam bevenni, mert nem volt egyetlen gyógyszertárban sem és így másnap reggel 9-10 között tudtam bevenni, mert akkor érkezett meg a gyógyszertárba.

Figyelt kérdés
Lehet kicsit túlcsúsztam a 12 órán sajnos. Amúgy 1,5 éve szedem. (Qlairat)Vasárnap, néha hétfőn szokott megjönni, de kedd van és semmi. Múlt héten volt egy altatásom ráadásul és nem tudom ehhez van e köze. Mit gondoltok lehetséges, hogy terhes vagyok? vagy csak azért késik, mert alapban később szedtem be?
2013. nov. 19. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Elvileg a 1,5 év elég sok már ahhoz, hogy ez a 12 óra annyira ne befolyásolja.. Viszont az altatásnak annak lehet köze hozzá. Ugye pl az antibiotikum meg pár gyógyszer is befolyásolja a hatását.. De aztán azért is késhet, hogy túlstresszeled.. Biztos, ami biztos, ha nem szeretnél bébit, akkor irány 72 órásért.. Ha meg jöhet, akkor meg várj egy picit és csinálj egy tesztet..
2013. nov. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Je Veux ***** válasza:

NEhogy bevegyél 72 órásat!!! Fogamzásgátlóra TILOS!


Egyszer én is jártam így, felhívtam a nődoki ismerősömet és azt mondta, hogy nem tudok mást tenni csak imádkozni. Egyébként megnyugtatott, régóta szedtem már, nem számít az a +2 óra (12órához képest).


Tehát nem tudsz mit tenni, csak kivárod. És nyugodj meg, a stressztől nem lesz jobb. :)

2013. nov. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért is lenne tilos? Az alacsony hormontartalmúaknál már nem teszel kárt..
2013. nov. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Je Veux ***** válasza:
Akkor te szedd be nyugodtan..
2013. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Oké, hogy a 72 órás egy nagy adag hormont tartalmaz, de egyáltalán nem tilos az alkalmazása.. Én nem szedem be köszi, mert kisbabát várok..:-)
2013. nov. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Je Veux ***** válasza:
Gratulálok. :)
2013. nov. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
köszi..:-)
2013. nov. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

..és az altatás? Lehet befolyással a erre?

Nagyon stresszes vagyok most ettől.

2013. nov. 19. 21:42
 9/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok.. Ha olyan hatóanyag volt benne, akkor előfordulhat,hogy befolyásolta, de a stressztől ugyanúgy késhet..
2013. nov. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!