Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15-16 éves lányok, ti mit...

15-16 éves lányok, ti mit fogtok csinálni nyáron?

Figyelt kérdés
Én egy 15 éves lány vagyok,most voltam 9-es,és nem tudom,hogy mit csináljak a nyáron.Van barátom,de vele csak hétvégente tudok találkozni.Meg persze sokat vagyok a barátnőimmel,de nem tudjuk,hogy mit csináljunk,általában sétálni megyünk,de ez már uncsi.Ti mit csináltok a nyáron?

2014. júl. 1. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a 10.et végeztem, és rájöttem, hogy jól fogna egy felsőfokú angol vizsga, amire ugyebár tanulni kell, szóval lényegében azt. Meg aztán nekikezdtem még a spanyol és olasz tanulásnak is, meg szeretném fejleszteni a suliban tanult németet.

Augusztusban segítőnek megyek majd egy gyerektáborba, illetve az időm további részét a családommal, tornázással, írással, olvasással és filmnézéssel töltöm.

Szerintem rendezzetek csajos bulikat, mondjuk kéthetente valamelyikőtöknél.:) 16/L

2014. júl. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem segíthetsz a házimunkába is néha!
2014. júl. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

10.es voltam

sorozatokat nezek, segitek itthon, most hetvegen nagytakaritas volt, az egesz szobamat kilomtalanitottam meg suli utan rogton baratnommel levezettuk ezt a durva evet.(:D)

megyunk holnap baratnoimmel nyaralni, aztan julius vegem tabor, augusztusban csaladi nyaralas, ezek kozott a barataimmal talalkozom, itthon segitek, pihizek, es megprobalom felfogni hogy 11.es leszek.....

2014. júl. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is a 9.-et végeztem.

Sorozatot nézek, olvasok, gitározok, fotózok ha egyedül vagyok. A barátommal szoktam még találkozni. Tervezek koncertekre menni, ide-oda osztálytársakkal, nem tudom, lesz-e belőle valami. Megyünk majd nyaralni is. Egyenlőre nem unatkozok.:)

2014. júl. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!