Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti szoktatok ilyet...

Kamaszok, ti szoktatok ilyet csinálni? 16/L

Figyelt kérdés
ritkán elmentek egyedül valahová, pl.moziba, vagy sétálgatn.. Vagy ti mindig társasággal mentek mindenhová?
2014. júl. 2. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
16%

Nem szoktam. Egyedul menjek moziba? Akkora mar megnezek itthon egy filmet.

Setalgatni is minek egyedul? Mi abban az elvezet?

Szoval nem,nem szoktam,hulyesegnek tartom.

2014. júl. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
moziba nem, de sétálgatni, kajálni sokat jártam egyedül ennyi idősen. de főként azért, mert nem voltak barátaim :(
2014. júl. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nos, szerintem is hülyeség egyedül lógni bárhol is.. De az a helyzet hogy jövö héten 50km-rel távolabb elszek a barátaimtól, mert megyek a nyaralni. És jevö héten lesz egy jó kis horror film a miziba Debrecenbe amit meg szeretnék nagyon nézni, és nem tudok senkivel elmenni így..
2014. júl. 2. 12:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Én voltam már egyedül moziban, sőt, úgy is, hogy rajtam kívül senki más nem volt a teremben. :D Érdekes volt. Én is azért mentem így, mert a barátaim nem tudtak jönni, mivel nem helyben van a mozi.

De egyébként mindenhová társasággal járok.

2014. júl. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bellatrix:3 ***** válasza:
100%

Igen szoktam. Sétálni napi rendszerességgel mentem suliba meg haza és többnyire egyedül és nagyon élvezem. Mármint ilyenkor tudok gondolkodni és zenét hallgatni. Eszméletlenül megnyugtató.

És igen moziban is voltam egyedül, jó volt :) mondjuk nem volt kivel mennem ezért mentem egyedül. És szeretek egyedül lenni. Persze a társaság is okés, de időnként jó egyedül.

Lehet piszkálni, de nekem fontos időnként a magány. És, hogy magamra koncentráljak.

2014. júl. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hacsak nem a pasimmal vagyok, mindent egyedül csinálok :D rajta, a családomon, meg 1-2 barátomon kívül utálok emberek társaságában lenni :DDDDD
2014. júl. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy sétálni legjobb... kimegyek a városligetbe, elindulok valamerre, közben zenét hallgatok, úgy ki tudok kapcsolni, hogy észre se veszem hogy elment az idő... jobb pihenés mint az alvás :D
2014. júl. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Moziba nem, mert eleve évente max. 1-2 alkalommal ha elmegyek, arra meg akkor már keresek valakit, hogy jöjjön velem. De sétálni kifejezetten egyedül szeretek. Nincs is jobb mint fülhallgatóval sétálni. Meg azt is szoktam, hogy ha tudom, hogy este lesz valami programom, akkor korábban eljövök otthonról, veszek egy kávét vagy egy sört, és elmegyek valami parkos szép helyre ücsörögni, meg olvasgatni. Ez nekem a ráhangolódás a bulira, és tök jó, hogy mielőtt találkozom a többiekkel, előtte van egy kis időm bambulni a nagyvilágba. Igazából szeretek egyedül mászkálni a városban.
2014. júl. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!