Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti betegen, lázasan...

Kamaszok, ti betegen, lázasan bírnátok egész nap feküdni az ágyban, vagy felkelnétek időnként csinálni valamit?

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Itt fekszem betegen, lázasan az ágyamban és sajnos nem nagyon tudok mit csinálni :/ Reggel filmeztem, mentem orvoshoz, az előbb aludtam és nemsokára jön a barátom és hoz nekem olyan gyógyteát, amit az anyukája szokott csinálni <3 Vele szerintem wiizünk, megölelget, megígérteti velem, hogy gyógyuljak meg, ilyenek, aztán majd ha elmegy alszom, de ha esetleg nem vagyok fáradt, akkor filmezek :) Ha Te is beteg vagy, akkor jobbulást :) Nekem valami lepedék van a mandulámon, vagy vírus, vagy valami komolyabb betegség, még nem tudjuk :(
2013. dec. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szerintem attól függ, hogy akarsz-e suliba menni még a héten... Ha nem, inkább játstd el a nagy hattyúhalált. Ne kelj föl. Lázasan meg amúgy sem jó...
2013. dec. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Általában ha épp nem vagyok a meghalás szélén vagy nem alszom, akkor ágyban laptopozom, néha tévézek. Amúgy szoktam olvasni, keresztrejtvényzeni, ilyesmi. Én is beteg vagyok, anyu azt mondta ma reggel is, hogy maradjak otthon, de én menni akartam. Talán holnap már nem megyek...


17L

2013. dec. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen betegen. Általában, ha ágynak dőlök, akkor az 39 feletti lázat jelent, egyértelmű, hogy olyankor nem rohangászom.
2013. dec. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én beteg voltam tavaly már 1 hete és kiírtak még 1 hétre ezért megszöktem otthonról. Elfutottam a horgásztóhoz ami 5 kmre van otthonról. 2 haver volt velem. Mikor hazamentem jól le b*sztak
2013. dec. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én mikor nagyon beteg vagyok is (és nem ágyban fekvő beteg) akkor is felszoktam kelni és több rövidebb sétára elmenni,hogy picit mozogjak meg friss levegőt szívjak. Nem tudok egész nap feküdni. Illetve amíg főzök magamnak levest vagy teát akkor is felkelek,de pihenni szoktam. De ha beteg vagyok akkor engem a tv is idegesít és zavar,így nemnagyon szoktam csak este a szokásosokat megnéznem:)
2013. dec. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudnék semmit nem csinálva ágyban feküdni. Egyszer, amikor még nem volt laptopom, két 500 oldalas könyvet olvastam el egy betegség alatt, felkeltem, gyógyszer, kaja, olvastam, aludtam, kaja, gyógyszer, és éjszaka is volt.

Most, hogy van laptopom, azon vagyok egy keveset, de ha tényleg kemény a betegség, akkor átvonulok a napppaliba a nagy tévére, és Trónok harca vagy hasonló sorozat, amit már végignéztem maratont tartok. :)

16/L

2013. dec. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha lázas beteg vagyok, általában első nap tényleg csak pihenek. Elmegyek dokihoz, ezenkívül többnyire fekszem az ágyban és pihenek, alszok, esetleg tv-zek. Persze időnként felkelek enni valamit, vagy melegíteni teát. És szellőztetni is szoktam, hogy legyen friss levegő a szobámban.
2013. dec. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ha magas lázzal vagyok otthon,akkor egész nap az ágyban alszom,olvasok,csak a mosdóig vánszorgok el.Most is beteg vagyok,de csak tegnap és tegnap előtt este voltam lázas,napközben csak hőemelkedésem van,így azért felkelek,hogy megírjam a házikat és pótoljak,mivel rövid a hétvége.Ha betegen vagy otthon,akkor jobbulást,meg akik írták,hogy betegek,nekik is ezt kívánom.:)
2013. dec. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 1 évben 1szer vagyok beteg, de akkor annyira, hogy 1 hétig kóma :D Semmit nem bírok csinálni, kb 20 deka szárazkekszet eszek meg megiszok 14 liter ásványvizet. Ennyire emlékszem. Ilyenkor apáék beköltöztetnek a nappaliba, és egész nap szól a HIT Music. XD A legutóbbi betegségemböl kb annyi maradt meg, hogy szólt a Just Can't Get Enough a Depeche Mode-tól :)

13/L

2013. dec. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!