Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért utálom a legjobb barátnő...

Miért utálom a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem magam. Tényleg nagyon kedvelem, helyes lány, mindig tudunk miről beszélni. De amikor jön azzal, hogy ő kitűnő meg minden felmegy bennem a pumpa. Úgy érzem ő Miss Tökély, aki sosem hibázik, mindig tanul, mindig mindenkit meg tud nevettetni és mindenki imádja. Többek között az a fiú is, aki nagyon tetszik nekem. Azt hiszem hamarosan járni és fognak és ezért még jobban utálom.

Ha csak egy aprócska hibája lenne! De nincs! Már csak az éltet, hogy hátha valamikor hibázik és akkor megtalálnám a gyenge pontját.

De miért érzek így? Mit kellene tennem? Teljesen összezavarodtam! Kérlek segítsetek!

16/L


2010. jan. 6. 16:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez már rég nem barátság, hanem féltékeny vagy rá. Tegyél valamit az ügy érdekébe, tanulj többet, hogy neked is kb. ugyanolyan jegyeid legyenek. Meg, amikor a fiúval beszélget, akkor menj oda te is. Mellesleg biztos vagyok benne, hogy ő is szokott hibázni.

Amúgy meg ő sem tökéletes, mert hiányzik belőle az a kicsi hiba...

2010. jan. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Ne őt utáld, mert jobb nálad, inkább magadat, mert ha nem teszel ellene, akkor mit vársz? Tanulj többet, öltözz csinosabban, változtass magadon, és légy jobb ember, ahelyett, hogy féltékenykedsz. Sokáig én is így éreztem a legjobb barátnőmmel kapcsolatban (bár én mindig csak 1-2 percig), és nagyon utáltam magam miatt, de rájöttem, hogy az egészről én tehetek. Így változtattam, és sokkal jobb. Sok sikert! 18/L
2010. jan. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Jajjj mennyi ilyet láttam már.És a mostani divat,hogy amikor felmegy benned a pumpa majd neki is esel mindenki előtt,csak hogy lássák te jobb vagy.hülye vagy ennyi.
2010. jan. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Fúh!

Én is féltékeny vagyok az LB-re néhány dolog miatt. Pedig nem jobb, és nem is kevesebb mint én.

Szeretnék rá hasonlítani. Pedig kettőnk közül én vagyok a magabiztosabb, stb, mégis annyira más.

Ettől függetlenül nagyon szeretem, nélküle nem érne az életem. Nagyon sokmindent köszönhetek neki.

Néha tényleg rossz másodhegedűsnek lenni, de ha téged tényleg nagyon bosszant, akkor próbálj te felemelkedni, ne neki akarj rosszat.

Ne akarj jobb lenni, mint ő. Szeresd úgy, ahogy van.

2010. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
ha utálod, akkor már nem beszélhetünk barátságról. én örülök ha a legjobb barátnőm jól szerepel valahol, az ő sikere az enyém is, hiszen egy csapat vagyunk. inkább ellenségként beszélsz róla, pedig nincsenek jobb vagy rosszabb emberek, csak különbségek vannak. Neked is megvannak az erényeid, és lesz majd olyan pasi aki csak Téged akar, és hidegen hagyja hogy a barátnőd milyen "tökéletes". ha a barátnőd abban sikeres, amiben Te is az akarsz lenni, akkor meríts erőt belőle, kérd h segítsen a tanulásban, beszélgessetek, ne utálkozz, és ne féltékenykedj, egy csónakban eveztek.
2010. jan. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

hát kaptál elég bunkó válaszokat....

Gyakran én is érzek így!Féltékeny vagyok rá.Mert úgy érzem mivel ő csöndes jobban szeretik a tanárok és jobb tanuló.Ugyanakkor tudom,hogy én is tanulhatnék jobban mert az igazság az h nekem tehetségem van neki meg szorgalma.Amikor jobb jegyet kap nagyon utálom aztán rájövök h nekem kell tennem.Nem neki!Aztán büszke leszek rá.Mostanában is (így félév táján) nagyon utálom.De mégis büszke vagyok rá.De mégicsak Ő a legjobb barátnőm sokmindent megosztunk.Ezt is elmondtam neki.És elmondta ő is érez így azóta jobb.

Szerintem te is mond meg neki ha tényleg nagyon jó barátnők vagytok.Így mondjuk megérti ha néha elutasító vagy vele.Vagy talán mond olyat amitől jobban érzed magad.

Sok sikert!!:D

14/L

2010. jan. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Lányok között nincs barátság :P
2010. jan. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
Nem vagy igaz barátnő.
2010. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
Velem is volt már ilyen. Mindenkit kioktatott, persze ő mindenen felkapta a vizet, meg ő volt aki leginkább kioktathatott volna másokat, mert épp akkor jött a suli. Aztán még egy lány csatlakozott hozzánk, és ők ketten kiközösítettek, aztán mindkettőt faképnél hagytam, és nem bántam meg, mert most a világ legaribb barátnője van nekem, akt régen utáltam, majd összebarátkoztunk! Hagyd ott és válassz valaki mást. Csak ezt tudom ajánlani ;)
2010. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
velem is ez van most
2010. márc. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!