Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám a legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám a legjobb barátnőmet leszoktatni erről?

Figyelt kérdés

A barátnőm folyton cikizi magát,mióta felszedett egy olyan 6-8kg-ot. 150-160cm között van és az a 6-8 kg a combján látszik meg.Nem vészes,de őt mégis nagyon zavarja. Igényes és mindig a testalkatához megfelelően öltözködik,de neki ez se elég. Jó páran mondták már,hogy milyen csinosan öltözködik,és milyen szép arca van.Én is tanúja voltam már nem is egyszer,hogy jó pár férfi-fiú igen is megnézi őt és nem azért mert csúnya lenne.. Jó múltkorában meg egy esti koncerten,egy elég helyes fiú megszólította,és azóta is beszélgetnek egymással.Az a fiú elhívta a barátnőmet egy találkozóra,de a barátnőm nem mer elmenni.Mert fél,hogy kiábrándul belőle a fiú,meg szerinte,a fiú azon az estén a sötétben,biztos nem látott jól,hogy pont őt nézte tátott szájjal,és pont őt szólította meg.(Hozzá teszem az utca ki volt világítva,úgyhogy nem hinném,hogy rosszul látott volna a srác.) Pedig a fiú nem volt se berúgva,se semmi.

Sose szokták piszkálni őt amiatt,hogy vastag a combja..

Nem tudom miért fél mindentől. De ez az önbizalomhiány már durva szerintem. Szerintetek,hogy próbáljam meg erről leszoktatni?Hogyan segíthetnék neki,hogy legyen egy kis önbizalma?


2011. szept. 18. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Esetek 90%-ba csak szeretik hallani a lányok, hogy "Jajj nem vagy dagadt k*rvajól nézel ki"
2011. szept. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez is megesik.
2011. szept. 18. 18:12
 3/10 greeen ***** válasza:
szerintem te vagy a vastagcombú csaj maga de érdekes mindig egy csodálatos barátnő személyében teszik fel ezt a kérdést hehe
2011. szept. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

pár éve probáltam lelket önteni egy iylen lányba. hozzáteszem ö tökéletes volt külsöre és valami álomszép arca volt. mégis ilyeneket mondott hogy aki ránéz az tuti agybajos hogy ö tetszik neki... ne fektess bele tul sok energiát ez sulyos önbizalomhiányra vall,és ehez szakember kell mert sulyosbodhat. de ha csak a kiloival van baja akkor nagyon egyszerü, mond meg neki hogy ne siránkozzon hanem tegyen érte! ha felszedte akkor most küzdjön meg a leadásával,ö okozta magának. persze ha egészségi problémák okozták a hizást akkor forduljon orvoshoz.de ha teljesen normális csak szeret enni meg csokizgatni akkor igenis tennie kell érte,vagy fogadja el magát igy. de annyi biztos amig nem fogadja magát el igy addig nem lesz rendes párkapcsolata. tapasztalat. tiniként és is siránkoztam a pasiknak h de ez gáz sztem meg jaj ez nem tetszik magamon stb és elöbb utobb nagyon elegük lett és el lettem könyvelve egy siros hisztis csajnak aztán megembereltem magam és azota semmi problémám ilyen téren. ha a pasik látják hogy életvidám vagy,büszkén kihuzod magad az utcán és élvezed az életet és szereted magad nézhetsz ki bárhogyan a pasik imádni fognak.

metron láttam egy csajt azt néztem hogy miylen szép arca van miylen jo a kisugárzása. kb 15 perc volt mire észrevettem hogy nyaktol lefele olyan 200 kilo. pedig az elég feltünö. lehetsz bármiylen gyönyörü ha be vagy savanyodva a kutyának se fogsz kelleni.erre mondják hogy a szépség belülröl fakad.ha egyszerübb,mutasd meg a bnödnek ezt a kis levélkét amit irtam.


ja és ne félj attol h megbántod. ha igazi barátnöd akkor rájön hogy jot akarsz. az igazi barát joban rosszban kitart és öszintén megmondja a véleményét.

25/L

2011. szept. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszönöm! Ez lesz,ha nem sikerül én nem fogok ezzel bajlódni már,majd egyszer rájön magától is,hogy felesleges ilyeneken kattogni.
2011. szept. 18. 18:22
 6/10 greeen ***** válasza:
azért az utolsónak válaszolva!Inkább megdugok egy olyan fullos bigét akinek a szépsége kívűlről fakad,mégha randának is hiszi magát,mint egy olyan medvét akit a metrón láttál és belűlről fakassza a "szépségét"!
2011. szept. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
green: ha nekem csak a dugás számitana akkor nyilván én is a fehérnemüreklámos pasikkal szexelnék de mivel normélis kapcsolatra vágyok nekem nem az számit hogy néz ki valaki. mellesleg rengeteg párt látok akinek az egyik fele minimum 100 kilo mig a másik vékony.
2011. szept. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 greeen ***** válasza:
Darky86.: attól függetlenül hogy te azt próbálod számolni hogy kövér nő vagy lepukkadt pasi a másik felén egy szép párral és létezik ilyen,ez a tényeken nem változtat.Igenis számít a külső és az aki magától elvár egy színvonalat a másiktól is megkívánhatja!És abszolute semmi köze a belsőnek ehhez.Lehet Paraszt egy dagadt vagy csúnya ember is és fordítva!
2011. szept. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nyilván fontos a külsö is ezt nem is mondtam:))) de akinek alapbol csaka piszkafák jönnek be nagy mellel nyilván nem fog probálkozni egy ducibb csajjal. akinek meg mindegy az valoszinüleg mindenhol keres. nekem is van ideálom, de az mind kirakatpasi a legtöbb el is van telve magátol... sosem volt meg az ideál pasim. némelyik nem is volt tul szép arcu. és? boldog voltam vele.

én csak azt mondom ha valaki nem quazimodo akkor azért azzal lehet mit kezdeni.

2011. szept. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja és nyilván elvárok a másiktol egy szinvonalat mittudom én én igényes vagyok magamra akkor nekem alap hogy a másik is az legyen és ez nem testsulyra értendö hanem alap ápoltság.de azért mert én bombázo vagyok még nem várom el a pasitol hogy ö meg egy fotomodell legyen. az elöbb emlitett kivéve ha csak szexre kell dolgot. az más:)))
2011. szept. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!