Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednének a VOLT-fesztiválra?

Elengednének a VOLT-fesztiválra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves lány vagyok, most fogom betölteni a 16-ot augusztusban, Budapesti vagyok, a szüleim megbíznak bennem, bár nagyon-nagyon féltenek. Elengedtek ebben az évben 3 barátnőmmel és egyikőjük apukájával a VOLT-fesztiválra 1 napra (korán reggel oda,hajnalban vissza út) Szerintetek van esélyem arra, hogy elengedjenek jövőre baráti társasággal több napra is, esetleg egy heti bérlettel? Ti mivel győznétek meg a szülőket?

A válaszokat előre is köszönöm!:)


2014. júl. 7. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha most nem lesz semmi gáz, és az apuka látja, hogy normálisan viselkedtek, akkor az egy jó lépés afelé, hogy legközelebb baráti társasággal mehess.
2014. júl. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van esélyed jövőre, igen. A mostani megbízható, normális viselkedésed az egyetlen, ami meggyőzi őket.
2014. júl. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hmmm. Azért a mostani normális viselkedésre nem kell alapozni. Még jó, hogy nem apuka előtt rúgnak be.


Ha olyanok a barátai, mint az enyémek voltak, akkor simán - figyeltünk egymásra, nem hagytuk egyedül a másikat, nem itattuk... -, akár egy hétre is.

2014. júl. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak tájékoztatom a válaszolókat hogy ma jöttek haza a fesztiválról, mivel tegnap lett vége, ezért a múlt idő.
2014. júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 16 vagyok, baráti társasággal mentem, de a szálláson a szüleimmel és a barátnőmmel voltam. Szerencsére így megúsztam a sátrazást, mert belementek, hogy ott nyaraljunk, mi reggel bejöttünk, este értünk jöttek. Nyilván ők is biztonságban tudtak így, de nekem is jó volt. Jövőre már szerintem el fognak engedni egyedül, mivel a legtöbb barátom 18 fölött lesz akkorra, és idén bebizonyítottam, hogy akármennyire is meg lett volna a lehetőségem bizonyos dolgokra, nem éltem vissza a helyzettel, mindig időben ott voltunk mindenhol, tudták hol vagyok, stb.

Szóval szerintem van esélyed, bár eléggé szülőfüggő, van, aki egyenesen elutasítja a dolgot, bár ha idén elengedtek így, akkor szerintem jövőre felhozhatod a témát.

2014. júl. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem engednék el egy 15-16 éves lányt fesztiválra, sőt 17 évesen is csak felnőtt rokonnal
2014. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy van Veletek felnőtt. Én örültem volna neki, ha lett volna velünk egy felnőtt, aki vállalta volna, hogy eljöjjön velünk, akkor lehet elengedtek volna. Nekem most még kisebb a lányom, de biztos vagyok benne, hogy nem engedem el ennyi idősen egyedül felnőtt nélkül egy ilyen fesztiválra. Nem feltétlen kell, hogy ez azt jelentse, hogy mindenhova felnőttel kell menni egész nap, de mégis ha szükség van, tud segíteni. Manapság maguk a tinik sem tudják milyen veszélyek vannak egy ilyen helyen.
2014. júl. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!