Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit csináltok a régi...

Ti mit csináltok a régi füzetekkel, dolgozatokkal, egyéb kacatokkal?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék megszabadulni tőlük, mert rengeteg helyet foglalnak, szeretnék a következő tanévben úgymknd tiszta lappal kezdeni, kidobni minden felesleges kacatot, mégsem tudom megtenni. :/
2014. júl. 8. 14:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ami közel áll hozzám elrakom egy emlék dobozba, a többi kuka vagy a tankönyveket amik nem firkásak odadom az alattunk járóknak :)
2014. júl. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Bár én már rág nem járok iskolába :), de ha középiskolások vagytok, ne dobjatok ki semmit és ne adjátok oda szerintem, mert érettségi előtt még lehet jól jöhetnek ilyesmik.
2014. júl. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
az általános iskolai cuccok nagy részét elraktam emlékbe, a középiskolai füzetek, meg könyvek folyamatosan kellenek, mindig visszatérünk korábbi évek anyagához, pl. fizika, matek, német, műszaki tárgyak, ilyenkor csak előszedem és nem kell neten keresgetnem, mert úgyis azt kéri a tanár, amit ő mondott el... meg érettségi előtt is jól jön
2014. júl. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
En megtartok mindent emlekbe, vagy majd jo lesz az en gyerekemnek. Parszor en is anyam iskolaskori hazidolgozataibol irtam a sajatjaimat, ugyh hasznos lesz kesobb :D
2014. júl. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Tankönyveket elteszem, meg a füzeteket is, kivéve azokat amihez aztán nem lesz soha semmi közöm, és ne érettségi tantárgy, mert azokat kidobom.

A fecniket, röpdogákat, meg az ilyeneket is kidobom.

2014. júl. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet h az hülyeség amit én csinálok de én addig nem dobálom ki a tankönyveimet amíg lenem érettségiztem.. Meg ezeket mindig elő tudom venni ha valami nem jut az eszembe.. illetve mivel nyelvi gimibe járok így a nyelv tankönyveket tuti nem dobálom ki se azokat amik kötelező érettségi tantárgyak
2014. júl. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kiválogatom és hasznosság szerint döntök.

A nem kellő könyveket odaadom ismerősnek akinek jók, ami nem kell az papírgyűjtés. (De el is adhatod őket, egy kis pénz visszatud jönni belőle.)

A az egyébként nem kellő füzetekből kiszoktam szedni az üres lapokat, firkálni, vázlatot írni tökéletes. Na meg gimisként egy kis mappában mindig volt nálam, arra az esetre ha dolgozatot írnánk. Legalább nem kellett a füzetből tépkedni.

A maradék sallang pedig szelektív hulladékgyűjtő, vagy simán jó gyújtósnak is szalonnasütéskor.

2014. júl. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
amilyen tantárgyból érettségizel mindenképpen tartsd meg
2014. júl. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor így frissen érettségi után majd egy hónappal elmondom én mit csináltam a cuccaimmal :D

-tankönyveket bevittem a suli könyvtárába, kivéve a nyelv könyveket

-matek könyveket a matek tanárnak

-füzetek kuka, félig üres füzeteket félre tettem

-dogákat a kukába tömködtem

-tételeimmel még nem tudom mit csinálok így azokat ez egyik fiókba suvasztottam

-tollakat, ceruzákat egy régi tolltartóba begyűjtöttem

18/L

2014. júl. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A tankönyveket eszemben sincs kidobni. :O Jövőre érettségizem, de első osztálytól megvan az összes könyv és füzet. Legalább az általános iskola első 5 osztályos cuccaitól megszabadulnék, de anyukám őrizgetni akarja őket.

A füzeteimet is legszívesebben kidobnám mind, mindig is a tankönyveimből tanultam, mert képtelen vagyok normálisan vezetni a füzeteim, de bennem van a gondolat: mi lesz, ha szükségem lesz rá? :S

2014. júl. 8. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!