Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti büszkék lennétek a...

Szülők! Ti büszkék lennétek a kamasz lányotokra?

Figyelt kérdés

17 éves és segít egy alkoholista fiúnak a leszokásban, fél év alatt 1/3 annyi alkoholt fogyaszt a fiú mióta ismeri a lányom.

+ van egy rossz anyagi körülmények között élő barátnője, akinek mindig segít abban hogy elfogadja önmagát és a helyzetét


2014. júl. 9. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól neveltem, önmagában is büszke lennék rá. Ezért a tettéért pedig kifejezetten.
2014. júl. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Büszke lehetsz, jól nevelted, de én azért félteném is, mert ez nagy teher lehet. Valamint hatalmas felelősség is.
2014. júl. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan egyszerű helyzet ez. Amúgy én is ilyen "megmentős" típus voltam tiniként. Hazavághatja az életét, ha nagyon belemerül. Én nem büszke lennék, hanem félteném, mert nem tudja, milyen hatással lesz rá a sok szar, ami ma a világban van. Mindig lehet találni olyanokat, akik megmentésre várnak. De a végén majd rájön, csak saját magát mentheti meg mindenki. 1/3 annyit inni nem dicsőség, pont ugyanolyan alkoholista, mint előtte. Képzés, háttértudás nélkül veszélyes helyzetbe is sodorhatja magát ezzel a hozzáállással. Majd amikor először lopja meg valaki, akit barátnak tartott, akkor rájön a függőség erejére. És akkor még nem verték meg, nem bántották, nem hozták veszélyes helyzetbe. Több óvatosságra inteném (nem anyaként, hanem olyan emberként, aki pontosan tudja, milyen az ilyen).
2014. júl. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
ha csak a fiúk körül forog az agya és semmit nem tud felmutatni, amit ő alkotott, ami érdekli, legyen az bármi, akkor nem éppen.
2014. júl. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Csak én nem értem a négyes hozzászólót?! Ez hogy jött?
2014. júl. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Büszke lennék és a jó cselekedeteit vissza fogja kapni az Életben
2014. júl. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!