Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz lányok! Van köztetek...

Kamasz lányok! Van köztetek olyan aki nem mesélte el a szüleinek hogy nem szűz már? Ha igen, miért? És hány évesek voltatok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 6. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Mert ez magánügy..minek róla tudniuk? Egy bizonyos kor után pedig nyilvánvaló,hogy a legtöbb ember már nem szűz.
2014. júl. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én nem meséltem el, mert nem olyan a kapcsolatunk.

17 és fél évesen vesztettem el a szüzességem, most 18 vagyok.

2014. júl. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Még nem vesztettem el, de ha elvesztem nem fogom elmondani..ha majd rákérdeznek nem fogok hazudni.:)

15/L

2014. júl. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

16 vagyok, és még nem volt barátom. De ha lesz, és már járunk egy ideje, és úgy érzem ő az, akivel elszeretném, biztos vagyok benne hogy megbeszélném anyukámmal.

Nem engedélyt kérnék (ugyanis sokan már 16 évesen sem szüzek úgyhogy a korom nem lehet akadály), de elmondanám neki hogy ilyen szándékaim vannak. Azért egy tapasztaltabb felnőtt tanácsa mindig jól jöhet.

És ha esetleg baleset történik, akkoris tudnék kihez fordulni :)

2014. júl. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem olyan a kapcsolatunk, hogy elmondjam neki. Meg amúgy is minek? Hogy kitárgyaljuk milyen volt? Ez mindig is magas volt nekem, hogy miért kell erről másokkal (főleg szülővel) beszélni.

16 voltam, most már 18 vagyok.

2014. júl. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem mondtam el, semmi közük hozzá. Magánügy. 19 évesen vesztettem el. Az első 2 barátomról sem tudtak.
2014. júl. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem jelentettem be, minek? Magánügy. De egyszer anya rákérdezett valamiért, akkor elmondtam, annyiban maradtunk, nálunk sose volt igazán téma az ilyesmi.
2014. júl. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ja és 18/L voltam
2014. júl. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
17/ L, még szűz. Dehogy mondanám, nem tartozik rá, meg nem is olyan a kapcsolatunk.
2014. júl. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem anyukámmal jó a kapcsolatom, a legtöbb ügyemet elmesélem neki nagy vonalakban, bulikat, fiúkat, minden ilyesmit. Most van az első barátom, ha le fogok vele feküdni, előtte valószínűleg elmondom anyának hogy mik a szándékaink, de nem hülye, nyilván nem fog rajta meglepődni :D

Mivel a szüleim elváltak, és apa nem él velünk, neki csak az idealizált változatot mesélem el, így ő nem tudna a szüzességem elvesztéséről. Bár nem hiszem hogy ez előfordulna, ha esetleg rákérdezne, szerintem elmondanám.

16/L

2014. júl. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!